І міський турнір юних математиків і фізиків

Зображення користувача Irina.

 

      01 та 02 березня 2013 року вібдувся І міський турнір юних математиків та фізиків. Організатором турніру виступив колектив Білоцерківського економіко-правового ліцею, за що ми їм дуже вдячні.

      Команду школи підготували вчителі математики і фізики: Білецька Людмила Михайлівна - керівник команди, Грищенко Олексій Григорович, Чернявська Ірина Василівна, Лемешко Лариса Станіславівна.

      Протягом першого дня змагань (півфінал) наша команда у складі ЗАХАРЧЕНКА Владислава (капітан команди), ГУБАНЬ Юлії, ОСТАПЧЕНКА Євгена, НОВОХАТСЬКОГО Геннадія, ЛОЗНЕВОЇ Вероніки успішно пройшли всі три математичні бої та увійшли в шістку лідерів, пройшовши у фінал. Протягом другого дня змагань у команді відбулася заміна - ОСТАПЧЕНКА Євгена (відбув на тренувальні збори як переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з математики) замінив МЕДВІДЬ Ілля. Набутий першого дня досвід, знання, якими їх озброїли вчителі, спортивний азарт та природні здібності членів нашої команди дозволили в запеклих двох фінальних боях посісти почесне ІІ місце, пропустивши вперед тільки дві команди,які посіли І місце, набравши рівну кількість балів. Це команди БНВО та БЗШ № 18.

     Крім командного успіху, турнір передбачав і персональні нагороди. Дипломом "За успішний виступ у турнінрі" був нагороджений ЗАХАРЧЕНКО Владислав (капітан команди), дипломом найвищого гатунку "Персональний успіх" була нагородженна ГУБАНЬ Юлія.

     Висловлюємо подяку вчителям, що підготували команду,  та членам шкільної команди, що взяла участь у І міському турнірі юних фізиків та математиків! Вітаємо! Пишаємось Вами! Бажаємо набутий досвід передати учням 7,8 класів, використати його для організації математичних боїв у рамках проведення тижнів математики та фізики у школі.

Бабенко А.М., директор школи,

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

(у вкладенні задачі першого дня турніру)

ДолученняРозмір
zavdannya_1_den.doc (46)213 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
14:53:51|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: