Місто вітає працівників освіти з професійним святом

Зображення користувача Irina.

      Система освіти - багатоскладовий механізм, у якому важливі всі, хто має стосунок до організації освітнього процесу. Окрім педагогічних працівників, цей процес забезпечують також і працівники бібліотек, їдальні, медична сестра, технічні працівники. Професійне свято працівників освіти - це свято кожного з цих людей. Без них організація освітнього процесу не була б можливою.

      У 2022 році, в умовах повномасштабної війни, коли щоденно за свободу і незалежність України гинуть її захисники і захисниці, не до святкувань. Але відзначити самовідданну працю людей важливо. Радіємо за наших колег ВОВК Тетяну Миколаївну, РУДЕНКО Валентину Олександрівну, ЮРЧЕНКО Олену Петрівну - працівників нашого ліцею, відзначених Подяками Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за самовідданну працю в умовах війни та забезпечення необхідних процесів.

      Пишаємо нашим директором, який став Лауреатом міської премії "За заслуги в галузі освіти" в номінації "Керівник заклдау освіти"! Вітаємо Вас, шановний Анатолію Михайловичу, з цією заслуженою відзнакою! Бажаємо нових професійних досягнень! Віримо, що всі поставлені цілі будуть Вами досягнуті з честю!

Ірина КИРДЕЙ, заступник директора з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:54:49|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: