Перший дзвінок 2014-2015 навчального року

Зображення користувача Irina.

             Перше вересня цього 2014-2015 навчального року видалось для нашої країни не звичним. Йде війна. Гинуть сини Вітчизни. Проте гинуть вони заради мирного й світлого майбутнього українських дітей, таких, як ті, що прийшли в святковому вбанні до школи після літніх канікул. За покликом серця в цей урочистий день учні, вчителі й батьки вдяглись в національні однострої. Яскравими барвами вишиванок заграло шкільне подвір*я. Всі присутні відзначили дві важливих зміни. По-перше, у школі побільшало відмінників, їх за минулий навчальний рік було 10,2%, 82 учні. Також несподівано тісненьким виявилось наше величезне шкільне подвір*я. Ще б пак, маємо 1 вересня 1323 учні, з яких 168 -  першокласники. Навчатимуть їх 90 педагогічних працівників, 80% яких складають вчителі вищої й першої кваліфікаційних категорій, а 10 - молоді спеціалісти, сучасні фахівці, що часом на 5-7 років старші за випускників. А ще в цьому році з нашими учнями працюватимуть три науковці: два кандидати фізико-математичних наук та кандидат хіміко-біологічних наук. Впевнені, це дасть новий поштовх до підвищення рівня знань учнів.

                Особливим є цей день і для одинадцятикласників. Це перше вересня для них - останнє в стінах рідної школи. Ними обрано профіль навчання і майже всі знають, ким хочуть стати в майбутньому.

               Проте всіх наших учнів - від 1 до 11 класу, їх вчителів і батьків непокоїть та об*єднує одне: всі прагнуть миру нашій найкращій і найріднішій землі. Ми віримо в наших захисників і знаємо, що мир неодмінно настане.

                    Слава Україні!  І

Ірина Кирдей, заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:03:42|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: