iLearn – он-лайн платформа для підготовки до ЗНО

Зображення користувача Irina.

 iLearn – це всеукраїнський освітній соціальний проект Громадської Спілки «ОСВІТОРІЯ» та команди Enactus КНЕУ, метою якого є надання рівних можливостей всім учням при підготовці до проходження Зовнішнього Незалежного Оцінювання.  Наша ціль–допомогти талановитим учням отримати гарні академічні знання для успішної здачі ЗНО, адже це надасть змогу вступити до омріяного ВНЗ на бюджетну форму навчання.  Для цього ми створили онлайн платформу та  залучили кращих викладачів Київського Національного Економічного Університету ім. Вадима Гетьмана до підготовки навчальних матеріалів та відео лекцій з основних предметів:

  • Українська мова
  • Англійська мова
  • Математика
  • Історія України

    Розроблені спеціально для підготовки до ЗНО матеріали максимально враховують академічну складову,  та завдяки своєму формату дуже гарно сприймаються та засвоюються.  

   У 2012-му році Освіторія та Enactus КНЕУ здійснили пілотний запуск освітньої програми «iLearn» по підготовці до складання Загального Незалежного Оцінювання з математики для вихованців Загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату м. Городні. Протягом кількох місяців залучені нами викладачі з Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана проводили вебінари з математики для випускників інтернату. Завдяки підготовці більшість вихованців отримали високі бали з математики та вступили до вищих навчальних закладів на бюджетну форму навчання.

Враховуючи успішний досвід, Освіторія та Enactus КНЕУ продовжують онлайн-підготовку випускників інтернатів  та дітей з малозабезпечених сімей до здачі ЗНО. Відтепер, кожен бажаючий, в будь-якому  куточку України може долучитися до програми «iLearn» та здобути гарну освіту.

   P.S. Наша випускниця Даша Рубан, екс-президент учнівського самоврядування школи, наразі є учасником університетської команди "Енактус КНЕУ", що розробляє та втілює проекти у різних сфера діяльності ( економічна, соціальна та екологічна). Саме вона запропонувала використати цей продукт нашим випускникам для підготовки до ЗНО. Дякуємо, Дашо! 


Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Anonymous.

Крізь тернії до зірок

Гарна стаття, а також сама ідея сайту. Чудово те, що якісні лекції і саме українською доступні усім. Радує ініціатива!

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:59:13|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: