Відкритий урок в рамках відзначення Всесвітнього Дня охорони праці

Зображення користувача Irina.
              Відповідно до наказу по Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області № 67 від 14.04. 2014 року та Плану заходів щодо проведення Тижня охорони праці в школі 28 квітня 2014 року в 6-А класі був проведений відкритий урок у вигляді усного журналу. Учні 6-А класу та їх класний керівник Черненко Ольга Юріївна підготували пізнавальний матеріал, що познайомив учнів з популярними професіями та можливими небезпеками, що передбачає кожна з них. Учні дізналися про історію та причини виникнення цього свята. Зокрема, те, що Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.
          За даними статистики, щодня на робочому місці вмирають в середньому 5000 чоловік у всьому світі. Крім того, безліч людей «заробляють» проблеми зі здоров'ям саме на роботі. Популярний і обов’язковій зараз у кожній професії персональний комп’ютер теж повинен використовуватись вдумливо. Презентацію з цього питання підготував Поліщук Максим. Він розповів про вплив комп'ютера на здоров'я людини. Головні фактори ризику:

• Наслідки електромагнітного випромінювання;

• Проблеми із зором;

• Проблеми з м'язами і суглобами.

 При цьому ступінь ризику залежить від того часу, який людина проводить за комп'ютером.

Крім ризиків та небезпек, що приховує кожна професія, особлива увага була приділена профілактиці шкідливих впливів та правил з охорони праці представників різних професій. Переконана, що такі уроки мають як профорієнтаційне значення так і привчають школярів попереджати небезпеки та ризики під час виконання будь-яких завдань. Матеріали уроку ТУТ  і ТУТ

Кирдей І.Д., відповідальна за охорону праці в школі
Збір матеріалів Збір матеріалів
11:51:37|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.197.231.211

:
: