Рамка безперервного професійного розвитку вчителів

Зображення користувача Irina.

 

Відповідно наказу МОН України № 1547 від 27 листопада 2017 року «Про апробацію Рамки безперервного професійного розвитку вчителів» з серпня 2018 року проходить апробація Рамки безперервного професійного розвитку вчителів.

Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів ім.М.О.Кириленка є одним з чотирьох навчальних закладів - учасників апробації Рамки безперервного професійного розвитку вчителів з Київської області.

Рамка є засобом усвідомлення професійної ролі вчителя як фасилітатора учіння, інструментом для вимірювання рівня фахової підготовки вчителів, а також путівником у плануванні подальшого удосконалення професійної компетентності.

Рамка пропонує дескриптори професійної діяльності вчителів різних кваліфікаційних категорій у таких сферах: «Планування уроків та курсів»; «Розуміння учнів»; «Організація уроку»; «Евалюація та оцінювання навчальних досягнень»; «Знання предмета»; «Керування власним професійним розвитком».

У межах кожної сфери діяльності до дескрипторів розроблені показники, які конкретизують, деталізують та засвідчують професійні знання, уміння та ставлення вчителів. Для кращого розуміння змісту дескриптора або показника Рамка вміщує довідник окремих понять з тлумаченнями до них.

Рамка є універсальною за своїм характером і може використовуватися вчителями усіх предметів.Наказ МОН України № 1547 від 27 листопада 2017 року «Про апробацію Рамки безперервного професійного розвитку вчителів» (перейти за посиланням)

Наказ Департаменту освіти і науки Київської обласної адміністрації №129 від 17 квітня 2019 року "Про апробацію Рамки безперервного професійного розвитку вчителів" (перейти за посиланням)

Зміст Рамки безперевного професійного розвитку вчителів (перейти за посиланням)

Робоча версія Рамки для практичного використання вчителями Підготовка до апробації Рамки (перейти за посиланням)

Участь представників школиу семінарі-практикумі

(перейти за посиланням 1 та посиланям 2)

Проведені заходи з метою консультування педагогів міста Біла Церква та  Київської області (перейти за посиланням)

Результати апробації Рамки безперервного професійного розвитку вчителів Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області (перейти за посиланням)

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:07:41|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: