Випуск 2022, 11-і класи

Зображення користувача Irina.

 

     В умовах війни завершено цей надскладний 2021/2022 навчальний рік. Зазвичай в цей день були гучне шкільне свято, море радості та квітів, жовто-блакитні кульки та вишиванки. Тільки не цьогоріч. Війна. Та попри все, наші учні завершили черговий етап свого шкільного життя і вступили у пору літніх канікул. Всі, з ким доводилось спілкуватись цього дня, мріяли про перемогу у цій кривавій війні та зустріч у класах у звичайному, не дистанційному форматі. Колись так і буде.
     Сердечно вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує подолання чергової сходинки в освоєнні знань, відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам.
     І хоча цьогорічний навчальний рік Україна завершує в полум’ї війни з московитською ордою, проте весь український народ незламно вірить у нашу перемогу та щодня і щохвилини героїчно наближує її. І саме глибоко патріотична освіта та родинне виховання формують нескорену націю, якій під силу здолати підступного загарбника й агресора.
    Ми неухильно віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості й наполегливості, що ви твердо крокуватимете до обраної мети. Вірте у свої сили, зробіть власний професійний вибір, прагніть більшого.
    Назавжи запам'ятаємо кожного з вас, любі випускники. Щодня згадуватимемо ваше дзінке різноголосся, пишатимемось вашими досягненнями і слідкуватимемо за вашим поступом.
    Із щорою вдячністю публікуємо тут подяки вашим вчителям. Переглядатимемо ці дорогі кадри багатократно, бо ваша щира вдячність і ваші життєві успіхи і є метою нашого вчительського буття.
    Віримо у вас. Віримо в перемогу нашого народу у цій жорстокій війні з російськими загарбниками.
Слава Україні!
 
З любов'ю та теплом, класні керівники Наталія Миколаївна СІВАЧОВА, Валентина Вікторівна ГОРЯЧА, Таїсія Миколаївна КОЛЕСНІКОВА, 
заступники директора школи з НВР Ірина Дмитріївна КИРДЕЙ, Лариса Василівна ГАЛКІНА, Наталія Петрівна ПОЛІЩУК,
директор школи Анатолій Михайлович БАБЕНКО


 

Збір матеріалів Збір матеріалів
14:30:54|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: