До 70-річчя визволення Києва

Зображення користувача Irina.

          6 листопада 1943 року Київ був звільнений від фашистської окупації. Події, які відбувалися 70 років тому, на все життя залишаться в пам’яті не тільки українського народу, адже в битві за Київ загинули багато сотень тисяч воїнів різних національностей. І сьогодні ми мали велику честь ще раз згадати воїнів, які віддали своє життя за визволення Києва, за визволення України, за нашу спільну свободу та привітати ветеранів, які завітали до нашої школи цього дня.

         Зустріч поколінь відбулась у 7-Б класі (класний керівник Шутенко Т.О.). 70 років тому зі зброєю в руках Гайовий Павло Федорович відвойовував свободу для нашого народу, для України. І сьогодні правнук Павла Федоровича та його однолітки мають змогу навчатися у новій сучасній школі, радіти мирному небу.

        Серед різнопланових заходів до цієї урочистої дати презентація виставки художньої та наукової літератури у шкільному бібліотечно-інформаційному центрі «Київ в роки війни», «круглі столи», уроки пам’яті, тематичні уроки,  Готується й тематична публікація в шкільній електронній газеті (редактор Єсюк Л.В., вихованці гуртка журналістики).

         Шановні ветерани! Ми вдячні вам за те, що ви проявили відвагу і ціною власного життя визволили нашу рідну землю. Честь вам і слава!

 Галкіна Л.В., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
23:54:10|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: