Проект "Веселі перерви" триває

Зображення користувача Irina.

 В нашій школі стартував  проект «Весела перерва»!

Він створювався для учнів 1-4 класів, щоб розфарбувати буденне шкільне життя. Старшокласники розробили програму цікавих та захоплюючих ігор, в які грають з малюками на перерві.

 Першими, хто мав можливість отримати позитивні емоції в такий незвичний спосіб були діти 2-Д класу та учениці 9-А і 9-В класу Марія Дерій, Наталя Романенко, Анастасія Шестипалова.

Ось що кажуть керівники проекту :

Марія: Мені дуже приємно приєднатись до проекту "Весела перерва",адже  молодшим школярам хочеться дізнатися  щось нове, погратися на перерві. Сподобалось бачити, що маленькі дітки слухають уважно все те,  що їм говорять!

Анастасія: Мені дуже сподобалось проводити «Веселі перерви», адже прятягом того часу, коли ми грали з дітьми,  самі також отримували позитмвні емоції і раділи разом з ними! А ще сподіваємось, ми розвивали їхню кмітливість, актианість, увагу.

 Наталя: Мені дуже сподобалось проводить «Веселі перерви». Ми й самі  гарно провели час з діточками, поспілкувалися з ними та відпочили за цей час від турбор шкільного життя. Ми ніби повернулися в дитинство!

Після ігрового моменту найактивніші учні отримали невеличкі заохочувальні призи.

Фото з однієї пеерви.

Сподіваємось, що незабаром до «Веселих перерв» приєднається вся школа!

Хоменко Л.В., педагог-організатор

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:27:27|127.0.0.1|localhost|2024-04-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.234.244.181

:
: