Розклад роботи гуртків на період весняних канікул

Зображення користувача Irina.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ліцею

Анатолій БАБЕНКО

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на період весняних канікул 2022/2023 навчального року


 

Керівники гуртків

Назва гуртка

День

Година

Кабінет

  1. 1

Бачківський В. М.

«Юні туристи-краєзнавці

понеділок

10.00

131

  1.  

Богославець Н. А.

«Людина і довкілля»

понеділок

10.00

413

  1.  

Гейло  Р. І.

Футбол

вівторок

10.00

спортзал

  1.  

Чабаненко А. В.

«Валяння вовни»

понеділок

09.00

 225

  1.  

Давиденко І. С.

початкове технічне моделювання

понеділок

10.00

майстерня

  1.  

Дорофєєва Н. Г.

«Літературна майстерність»

вівторок

10.00

212

  1.  

Дугін С. Г.

Волейбол

понеділок

10.00

спортзал

  1.  

Колеснікова Т. М.

«Юні екскурсоводи»

понеділок

10.00

412

  1.  

Терещенко Т. В.

Образотворче мистецтво

понеділок

10.00

317

  1.  

Михальчук С. І.

«Джура» (старші класи)

       середа

11.00

костюмерна

  1.  

Пелих Т. М.

«Літературна майстерність»

понеділок

10.00

213

  1.  

Пономаренко Л. І.

теніс

вівторок

четвер

10.00

спортзал

 

  1.  

Репрінцев В. В.

«Джура» (історія)

середа

11.00

музей

  1.  

Лабага О. П.

«Літературна майстерність»

понеділок

10.00

102

  1.  

Човгун О. О.

Блогінг для початківців

четвер

10.00

403

  1.  

Чистяк В. Ф.

«Юні лісівники»

понеділок

10.30

414

  1.  

Юсупова В. М.

«Юні охоронці природи»

середа

11.00

133

  1.  

Рогатюк Л. С.

(БШМ № 6)

флейта

вівторок

субота

13.15

11.00

105

  1.  

Вилегжаніна К. Г.

(БШМ № 6)

сольфеджіо

понеділок

вівторок

четвер

п'ятниця 

 

з 14.00

конференц-зал

  1.  

Здоренко О. Ю.

(БШМ № 1)

гітара

понеділок

четвер

13.15

204

  1.  

Фоменко В. Д.

(БШМ № 6)

духові інструменти

понеділок-четвер

з 15.00

кінорубка

  1.  

Коробко В. І.

(ЦПО «Соняшник»)

студія «Берестяночка»

вівторок

четвер

15.00

301

  1.  

Чистяк В. Ф.

(ЦТДЮК)

Ekoworld

понеділок

середа

13.15

414

  1.  

Пахомова І. А.

(ЦТДЮК)

«Дитяча комунікація»

понеділок

середа

п'ятниця

з 13.15

414

  1.  

Некраш Н. К.

(БШМ № 1)

естрадний вокал

четвер

п'ятниця

12.20-

14.55

актова зала

  1.  

Гутник В. М.

(ЦПО «Соняшник»)

бісероплетіння «Намистинка»

вівторок

четвер

15:00

323/402

  1.  

Михальчук С. І.

(БНВО «Звитяга»)

«Джура» (молодші класи)

понеділок

13.00

костюмерна

  1.  

Осіпов І. О.

(Шаховй клуб)

шахи

вівторок

субота

13.15

11.00

101

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                     Л. В. Галкіна


 

 


 

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:05:40|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: