Цей день в історії. 5 березня

Зображення користувача Irina.
4 березня 1678 народився Антоніо Вівальді.
Холодної зими 1741 року в Відні, поблизу церкви св. Стефана, часто можна було зустріти самотнього старого в старій поношеній одежині. Довге сиве волосся його сильно сплуталось, висіло брудними пасмами. В руках товста крива палиця. Старий жадібно дивився на вітрини крамниць, двері кафе. Він був голодний, але ніколи не просив і не збирався просити милостиню. На що він жив, де тулився, ніхто не знав. Часто зупинявся він біля воріт імператорського палацу, поки його не проганяла варта ... Влітку старий помер.


Розповідаючи про якийсь абстрактний індивідуум, який жив на світі, в першу чергу згадують народження його або дати, асоційовані з тими чи іншими віхами життєдіяльності. У випадку з Пазоліні, навпаки, говорять про смерть.

5 березня 1966 померла Анна Ахматова.
Анна Андріївна високо цінувала гумор, сама любила пожартувати, схильна була «до їдкого іронічного жарту, до гострого слова ...» (Чуковський). Вона вважала гумор дуже істотною частиною європейської культури, на відміну від східної. І могла знаходити смішні риси багато в чому, що здавалося нудним або навіть страшним. У цьому тексті зібрані веселі плітки і «невигадані» історії про Ахматову...


Збір матеріалів Збір матеріалів
02:27:01|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: