Правовий всеобуч учнів та батьків

Зображення користувача Irina.

      

15 грудня 2011 року в актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори для батьків учнів 7-9 класів на тему «Профілактика злочинності та правопорушень». У зборах взяли участь фахівці правоохоронних органів та служби в справах дітей виконавчого комітету Білоцерківської міської ради: начальник відділення слідчого відділу Білоцерківського МВВС підполковник міліції ОХРІМЕНКО Ірина Володимирівна, оперуповноважений відділу КМСД майор міліції ЛЕМЕШКО Андрій Олексійович, завідувач сектором захисту прав та інтересів дітей ССД МАХАРИНСЬКИЙ Григорій Володимирович, директор школи БАБЕНКО Анатолій Михайлович, представники адміністрації та соціально-психологічної служби школи, класні керівники 7-9 класів.

      У інтерактивній бесіді були підняті актуальні нині в суспільстві питання дитячої злочинності, розглянуті механізми її профілактики, наведені приклади з практики роботи відділення слідчого відділу МВВС, КМСД, служби в справах дітей.

      Ірина Володимирівна, зокрема, зазначила, що сьогодні чимало злочинів вчиняють неповнолітні. Щороку їх кількість зростає. Правопорушниками стають дедалі молодші особи. Відповідно до ст. 22 Кримінального Кодексу України, кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилось 16 років.      

        За 11 місяців 2011 року в м. Біла Церква скоєно неповнолітніми 62 злочини, проти 55 в 2010 році, що на 12,7% більше.

       Цілеспрямована та систематична робота батьків, вчителів та соціально-психологічної служби школи забезпечила відсутність серед неповнолітніх правопорушників учнів саме нашої школи. Але це не означає, що слід зупинитись на досягнутому. І особлива роль у цій справі належить родині.  Вчителі правознавства та класні керівники в свою чергу проводять і надалі будуть проводити правовий всеобуч серед учнів своїх класів відповідно до їх вікових особливостей. Саме цю думку висловив директор школи у відвертій розмові з батьками.

     Григорій Володимирович рекомендував з метою профілактики правопорушень, дитячої бездоглядності, безпритульності:

  1. Виховувати  в дітей повагу до прав та свобод інших людей, любові до своєї родини, народу, Батьківщини;
  2. Забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.
  3. Формувати творчий змістовний спосіб життя дитини.
  4. Залучати дітей до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.
  5. Розмовляти з дитиною про її звички, уподобання, наміри.
  6. Намагатися бути для дитини позитивним прикладом для наслідування.                                Олійник В.М., соціальний педагог, Галкіна Л.В., заступник директора школи з ВР
Збір матеріалів Збір матеріалів
22:21:03|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: