З днем знань, шкільна родино!

Зображення користувача Irina.

    Перше вересня… Цієї чудової днини в кожному куточку нашої неозорої Батьківщини діти поспішають на навчання. На урочистості до Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка завітали: міський голова Дикий Геннадій Анатолійович, депутат Київської обласної ради Хмельницький В’ячеслав Вікторович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, ветерани педагогічної праці, батьки та рідні учнів.

    У десятий раз у новому приміщенні дружна родина 16-тої школи прийняла у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих. Малюки у своєму виступі розповіли про те, як готувались до школи, як прагнуть дізнатися про зміни, що в ній відбулись. Майбутні випускники подарували першачкам заповіді учнів 16-ої школи.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Героїв, полеглих за незалежну Україну.

    Радісно посміхались діти, яскравими кольорами квітнули українські вишиванки, лунали вітальні слова, веселий флешмоб від учнівського самоврядування додав бадьорого настрою.

За доброю українською традицією колишня наша випускниця, а сьогодні мама першокласника, Пушкарук Олена Геннадіївна засіяла голівки малюків на добрі знання та гарне навчання. У вестибюлі школи школяриків зустрічали улюблені герої дітвори – Панда і Ведмідь.

     Важливою подією цього дня стало відкриття шкільного стадіону для рухливих ігор зі штучним покриттям. Учні школи давно чекали на такий важливий для організації занять на свіжому повітрі простір. Також тепер для дітей є можливість провести час із користю на уроках фізичної культури, перервах і прогулянках. Адже до їх послуг облаштований сучасними тренажерами гімнастичний майданчик. На відкритті стадіону до почесних гостей долучився депутат Верховної Ради України Х.Н. Мепарішвілі, юні спортсмени та їх батьки.

    Незабутньою подією Свята знань була інтерактивна зустріч старшокласників із відомим філологом, автором підручників української мови і літератури Олександром Миколайовичем Авраменком. Заступник начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Вікторія Анатоліївна Баранова запросила відомого у всій країні філолога на зустріч із учнями випускних 11-х класів для того, щоб підвищити мотивацію учнів до вивчення державної мови та зрозуміти, що для успішного складання ЗНО з української мови потрібно лише працювати. Зустріч пройшла у вигляді інтерактиву, в ній глядачі були активними учасниками діалогу. Цікавості додавав і той факт, що у залі працювали кореспонденти телеканалу «1+1» і в понеділок, 3 вересня, з 6:30 в програмі «Сніданок з 1+1» можна буде побачити фрагменти зустрічі та інтерв’ю для програми наших 11-класників.

    79-й раз у стінах рідної школи перший дзвінок сповістив про новий старт. Рушаймо разом до підкорення освітніх вершин!

Більше фото тут 


Добрий день, Країно знань!

 

    Першовересневий день для нашої школи видався надзвичайно насиченим і багатим на по події. Класоводи і класні керівники творчо підійшли до святкової зустрічі зі своїми вихованцями.

 

    Для учнів 1, 2, 5-х класів проведено екскурсію рідною школою. Діти були вражені гарно оснащеними кабінетами, виставками учнівських поробок. Перші уроки було проведено не лише для дітей, а й для батьків, які у цей вихідний день змогли взяти участь в урочистостях.

 

    Екскурсії в с. Буки, до Білоцерківського краєзнавчого музею, в парк ім. Т. Г. Шевченка та парк «Олександрія», похід у бібліотеки, віртуальні подорожі Європою англійською мовою, цікава біологія на шкільному подвір’ї, перегляд відеофільмів та мультфільмів, зустріч із автором підручників з української мови та літератури, науковцем Олександром Авраменком створили надзвичайну атмосферу цього дня.

Фото учасників Ще тут

    Спільний альбом, у який можна додати фото ще – тут: https://photos.app.goo.gl/HABHP1jukTP4us9V8

Галкіна Л. В., Кирдей І.Д., заступники директора з НВР

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:59:51|127.0.0.1|localhost|2024-07-13|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.233.232.160

:
: