Віддамо шану нашій славній Перемозі!

Зображення користувача Irina.

    08 травня 2014 року біля кургану «Скорботна мати» традиційно проходить мітинг до Дня Перемоги. В цьому році нагода провести такий захід випала Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі 16 ім. М. О. Кириленка. На мітингу були присутні: заступник міського голови Джегур Геннадій Васильович, депутат обласної ради Шилов Іван Петрович, завідувач сектора виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна, помічники народного депутата Чудновського О. В. Черняк Володимир Володимирович та Пятенко Оксана Григорівна.

Умитий ранок зустрічає
Шістдесят дев’ятий мирний рік,
Лиш вічне полум'я палає,

Щоб душі зболені зігріть.

 

Вклоняємося Вічному вогню,

Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

Такими словами розпочали урочистості ведучі – учні 11 класу Аліна Ляшенко та Омельянчук Вадим. Лунали слова подяки ветеранам за такою дорогою ціною здобутий мир від міської влади. Ветеран Великої Вітчизняної війни Гусєв Сергій Павлович пригадав свій бойовий шлях і заповів юному поколінню берегти мир на планеті. Вірш В. Висоцького «На братських могилах не ставят крестов» прочитала дитина війни Король Єфросінья Петрівна.

Проникливо розповіли учні школи про страшні роки воєнного лихоліття. Переможниця міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Музичний сонях – 2014» Катерина Бублієнко виконала одну з найліричніших пісень років війни «Темная ночь».

Хвилина мовчання світлом вдячної пам'яті, світлом нашої любові, нашої скорботи осяяла імена полеглих на фронтах війни, в тилу, в концтаборах.

Як дорого коштує Перемога! Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що вели війну Вітчизняну. Перемогли тому, що відстоювали право на життя. 

Зі святом Великої Перемоги, дорогі наші ветерани!

Галкіна Л.В., заступник директора школи з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
21:24:04|127.0.0.1|localhost|2024-04-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.234.244.181

:
: