Європейська акція «Тиждень Інтернету»

Зображення користувача Irina.

         Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп'ютером і орієнтуватися в інтернет-просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати: комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку.
          Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло власних інтересів людини, сприяє отриманню додаткової освіти, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв'язання задач.
           Всесвітня мережа також задовольняє потребу підлітків у лідерстві. Діти, які добре знають комп'ютер та Інтернет, більш адекватно оцінюють свої здібності та можливості, вони більш цілеспрямовані та кмітливі .
           Для того, щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.
            Учні 5-10 класів нашої школи, що вивчають курс «Інформатика», у межах проведення Всеєвропейської акції «Тиждень Інтернету» прийняли участь у конкурсі з написання літературних есе на запропоновані теми «Чи поважаю я авторське право?» і «Як запобігти небезпеці з Інтернету підліткам?».
            Їм було запропоновано висловити власну думку щодо вирішення питань інформаційної безпеки та запобігання загрозам, що надходять із глобальної мережі, проблемам забезпечення авторського права на матеріали, розміщені на веб-вузлах мережі, а також поділитися власними здобутками та досвідом щодо використання ресурсів Інтернету для навчання і розваг.
            Результати конкурсу та роботи переможців будуть розміщені на сайті школи та віртуальному кабінеті інформатики до 25 березня.

Константиненко Л.Г., Потапова Ж.В., вчителі інформатики.

Збір матеріалів Збір матеріалів
01:42:22|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: