Нагородження переможців міського етапу обласного конкурсу "Я - Київщини гордість і надія!"

Зображення користувача Irina.

       17 жовтня 2012 року в актовій залі нашої школи відбувалось нагородження переможців міського етапу обласного конкурсу талановитої молоді "Я - Київщини гордість і надія!" Конкурс проходив у трьох номінаціях: "Літературний твір", "Фотографія", "Живопис". Кращі твори юних літераторів, художників та фотохудожників прикрашали фойє школи, тому гості свята змогли переконатися, які талановиті учні та студенти навчаються у закладах освіти Білої Церкви.

       Церемонію нагородження проводила начальник Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Клокар Наталія Іванівна. Разом з грамотами та дипломами вона вручила переможцям цінні подарунки. У своєму виступі Наталія Іванівна висловила слова вдячності Голові Київської обласної державної адміністрації Анатолію Йосиповичу Присяжнюку, який був ініціатором проведення цього і багатьох інших творчих конкурсів для обдатованих дітей Київщини. Також вона запевнила, Київська обласна організація Партії Регіонів - спонсор нагородження - буде і в подальшому підтримувати талановиту молодь столичної області.

       Традиційно для учасників конкурсу, їх педагогів та гостей співали, танцювали і читали поетичні рядки юні артисти шкіл міста та ЦДТЮ "Соняшник". Фоторепортаж з місця події.

Збір матеріалів Збір матеріалів
00:38:39|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: