Шкільного дзвоника останні позивні

Зображення користувача Irina.

      От і завершився ще один 2016/2017 навчальний рік. Здається, нещодавно учні нашої школи ось так, усі разом стояли на шкільному подвір’ї, вслухаючись у малинову пісню першого дзвоника, який сповіщав про початок навчального року. А сьогодні 26 травня 2017 року вже час його завершувати. На свято останнього дзвоника завітали почесні гості: начальник відділу загальної середньої освіті управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чумак Степан Васильович, методист управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Чабаненко Анна Вікторівна, депутат Київської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Хмельницький Вячеслав Вікторович. І хоча випускникам не дуже пощастило у цьому році з погодою, дощ у такий день – щаслива прикмета.

      Одинадцятикласники дякували долі за те, що народились в Україні, висловлювали віру в те, що у віках житиме рідна земля й довічно цвістиме калина.

      Хвилиною мовчання присутні вшанувати світлу пам’ять про Героїв, що відійшли у вічність, захищаючи волю й незалежність України в наші дні на Донбасі та в роки Другої світової війни.

     За поданням адміністрації школи та вчителів Хмельницький Вячеслав Вікторович нагородив учнів за особливі успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті школи.

    Також отримали грамоти й дипломи переможці й призери учнівських предметних олімпіад, учасники конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможці Всеукраїнських та обласних етапів творчих конкурсів.

     Випускників привітати й наймолодші жителі шкільної країни Дитинства, класний керівник Пелих Тетяна Миколаївна, перша вчителька й мати випускниці Коробенко Лариса Василівна. Фея Дитинства попрощалась із найстаршими учнями у школі, бо їм час вирушати в доросле життя. У свою чергу випускники подякували вчителям за науку й добре серце, заповіли молодшим друзям любити свій рідний край, солов’їну мову, стежку до батьківського дому.

       Матері з рушниками благословили дітей на добрі справи й легку дорогу у життя. 

    Усім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети! Більше фото тут

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:18:08|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: