Вшанування колишніх фронтовиків

Зображення користувача Irina.

   На початку травня учні школи традиційно вшановують ветеранів. Ось і цього року діти відвідали героїв. Сивочолі фронтовики радо ділилися спогадами про ті далекі й страшні роки. 08 травня 2015 року у вестибюлі школи організовано виставку портретів ветеранів Другої світової війни.

     Духовність – ось головна якість, яка об'єднує всіх людей, зображених на фотографіях, представлених в рамках цієї виставки. У ній головне – переможці, які не здалися, не дивлячись ні на що. І зберегли людську гідність, і відвоювали свободу Батьківщини, і дали життя майбутнім поколінням, нехай навіть страшною ціною – ціною свого життя! Батьки і діти відзначили значимість такої виставки, адже час невблаганно відбирає у нас живих свідків тих страшних і героїчних років.

Також у цей знаменний день учні 7-А, 7-Г, 8-Г класів відвідалий один з меморіалів нашого міста, становлених на честь загиблих героїв. Вже традиційним стало відвідування кургану "Скорботна мати". Діти поклали квіти та висловили вдячність всім ветеранам, що ціною життя відстояли незалежність нашої держави. Виготовлені власноручно маки - вимвол Перемоги над нацизмом у Європі - майоріли яскравим полум*ям на грудях у дорослих і дітей.

 Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:28:59|127.0.0.1|localhost|2024-07-13|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.233.232.160

:
: