Солодкий лист солдату

Зображення користувача Irina.

     Чергові поїздки волонтерського сектора шкільного учнівського самоврядування пройшли після шкільних акцій "Солодкий лист солдату" та "Зігрій солдата". Учні 2-8 класів принесли до школи та передали волонтеркам - ученицям 7-Г класу рис та гречку, цукор, печиво, вермішель, чай, каву, цукерки, бинти, ватно-марверий матеріал, протизастудні ліки, зубну пасту, зубні щітки, засоби гігієни. Дуже організовано вчинив 8-А клас (класний керівник Грищенко О.Г.): учні зібрали по 15-20 гривень і на отримані кошти закупили теплі чоловічі шкарпетки. Саме цей пакунок на базі "Білоцерківської волонтерської групи" зразу ж пішов у діло. Кожна пара шкарпеток була поєднана з новенькими берцями, які через кілька годин були відправлені в зону АТО нашим захисникам.

    Волонтери 7-Г класу Нікіфоренко Анастасія, Прімова Антоніна, Селіверстова Мар′яна, Никоненко Анна, Великоконь Дарина, Ярчевський Іван та Лісовий Прохор планують свою діяльність так, щоб охопити з оголошеннями усі класи про наступну акцію, зібрати принесені речі, спакувати їх та доставити на вул. Гайову, 8 (база збору необхідних речей для захисників "Білоцерківською волонтерською групою").
Окрему вдячність хочеться висловити батькам, що виховують справжніх Грамадян своєї країни та "Білоцерківській волонтерській групі" (координатор Москаленко Юрій Володимирович) за приклад служіння своєму народу у скрутні часи.
    Учням та їх батькам надзвичайно приємно, коли бійці з полів боїв передають слова вдячності, фотографуються з написаними листами та малюнками. Разом переможемо!
Ірина Кирдей, заступник директора школи з НВР
Збір матеріалів Збір матеріалів
01:24:34|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: