Афганська війна очима дітей

Зображення користувача Irina.

    У лютому 2014 року проведено міський конкурс мультимедійних презентацій «Афганська війна очима дітей», присвячений 25-річниці виведення радянських військ із республіки Афганістан. Захід проводився управлінням освіти і наук та Білоцерківською міською громадською організацією Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

    Учні нашої школи представили на конкурс три роботи: «Війна і мир полковника Кузнецова» (автор Попович Аліна, 9-Г клас, керівник Галкіна Л.В.), «57 весен майора Яковенка» (автор Тимошенко Дмитро, 9-Б клас, керівник Галкіна Л.В.), «Я розповім вам про Афганістан» (автор Обиденнова Єлизавета, 8-Б клас, керівник Пелих Т.М.). Діти досліджували життєвий та бойовий шлях земляків, які брали участь у військовому конфлікті в Афганістані 1979-1989 рр. Стимулювало учнів до пошукової роботи безпосереднє знайомство з людьми, про яких вони розповідали у своїх роботах, з їхніми рідними.

    Призером міського конкурсу стала робота учениці 9-Г класу Попович Аліни, в якій висвітлено долю бойового командира, сміливої та мужньої людини Кузнецова Юрія Олександровича, який сьогодні працює начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради. Для Аліни він не просто ветеран-афганець, а рідний дідусь.

    18 березня в БСЗШ № 12 відбулося нагородження переможців та призерів конкурсу, якому передувала екскурсія до музею воїнів-інтернаціоналістів. Серед експонатів знаходяться й особисті речі полковника Кузнецова Ю.О. В такі хвилини зустрічі бойового минулого та сучасності кожна молода людина замислюється над тим, що вона може зробити для рідної країни у скрутну годину.

     Нагородження провів колишній афганець, голова білоцерківської Спілки ветеранів Афганістану полковник запасу Василь Васильович Косоротов.

Матеріали презентацій ТУТ - рекомендовано до використання на виховних годинах та для особистого перегляду. Батьківщина повинна знати своїх героїв.

Галкіна Л.В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
04:15:15|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.239.91.5

:
: