День Державного прапора 2014

Зображення користувача Irina.

 23 серпня 2014 року з нагоди ДНЯ ПРАПОРА біля міськвиконкому відбулись урочистості, присвячені загальнодержавному святу. Присутні з гордістю тримали в руках синьо-жовті прапорці, у синю небесну блакить кращими учнями міста було піднято державні знамена. Кожен з присутніх відчувава надзвичайну гордість за символ нації. І, звичайно, всі відзначили, що Наш Прапор, Наш Гебр, Нащ Гімн - саме ті знакові символи, що сьогодні єднають державу. Україна - Єдина! Слава Україні!

З гордістю відзначаємо, що Державний Гімн та пісню про Україну для всіх присутніх виконала наша випускниця, студентка Київського музичного училища ім. Р. Глієра Яна Мельник.

Ірина Кирдей, заступник директора школи з НВР

 

З неба і сонця наш прапор ясний

 Цього року День прапора, за такої складної ситуації в країні, відзначається с особливим піднесення та патріотизмом. До святкового дня учні 11-А та 11-Б класів за ініціативи учнівських лідерів власноруч виготовили 50 прапорців. Суботнього ранку розквітла вишиванками серед жовто-блакитних прапорців єдина колона учнів та вчителів шкіл міста, що вирушили до площі перед міською радою.Стоголосо пролунали Гімн України та українські гасла. По завершенню урочистої частини свята учні нашої школи подарували мешканцям і гостям Білої Церкви прапорці. Й охоронці правопорядку, й лікар швидкої допомоги, й пересічні громадяни щиро дякували юним патріотам. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Галкіна Л.В., заступник директора школи з ВР

 

 
Збір матеріалів Збір матеріалів
11:16:23|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: