Зустріч з письменником Андрієм Гудимою

Зображення користувача Irina.

Зустріч із Гудимою Андрієм Дмитровичем

       18 травня 2012 року учні 5-Б та 7-В класів СПМШ І-ІІІ ст. № 16 ім. М. О. Кириленка відвідали міську бібліотеку-філію № 5, де відбулася зустріч з Андрієм Дмитровичем Гудимою, поетом, прозаїком і публіцистом, членом Національної Спілки письменників України, лауреатом обласної літературної премії ім. М. Трублаїні, Всеукраїнської літературної премії ім. М. Коцюбинського та літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького, почесним громадянином міста Біла Церква, який занесений до її «Золотого Фонду», кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом Білоцерківського державного аграрного університету.

          У творчому доробку Андрія Дмитровича біля сотні публікацій у періодиці – статті, нариси, рецензії. А. Гудима є автором збірок лірики «Брость», «Жниво», «Жайворонкова пора», «Позиція серця», «Роди земля», «Обличчя любові»; збірок історичних поем «Дзвони над Россю», романів у віршах «Устим Кармалюк», «Северин Наливайко», «Клекотіли орли», «На вівтар волі», «Сповідь Мазепи», прозових романів «Чуже весілля», «Поклонитися любові», «Кара без вини», «Лихо не спить», дилогії «Під знаком біди», «Хресна дорога»; вибраних творів у 2-х та 4-х томах; збірок нарисів «Торкнутись розумом до істини» та ескізів до літературного портрета В. Міняйла «Від ясних зір до квіту папороті».

      Захід розпочала Матвієнко Анастасія, учениця 7-В класу, яка декламувала автобіографічну поезію Андрія Дмитровича, а закінчили зустріч вірші у виконанні Кравченко Анни, учениці 5-Б класу, та семикласників, Хабібуліної Ельвіри, Линчак Олени і Леськіва Олександра.

       Андрій Дмитрович поділився з учнями спогадами про своє нелегке післявоєнне дитинство, розказав про свою творчу діяльність, прочитав і прокоментував деякі поетичні твори. Діти заворожено слухали тиху, спокійну, змістовну розповідь талановитого земляка.

         Сподіваюся, що виховне слово відомої людини не залишиться поза увагою наших школярів! Прочитаємо про це у їхніх відгуках…

Людмила Єсюк, учитель української літератури

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:10:56|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: