Чорнобиль не має минулого часу

Зображення користувача Irina.

З нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії 27 квітня 2017 року відбулась зустріч учнів 6-7 класів з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Бойком Олегом Леонідовичем та полковником міліції у відставці, головою ради асоціації ветеранів органів внутрішніх справ Білоцерківщини Будовою Ларисою Іванівною.

Гості охоче поділилися з учнями та вчителями своїми спогадами, пригадали ті тривожні дні 1986-го. Вони зазначили, що трагедія, яка сталася 31 рік тому тому, має бути пересторогою для людства, уроком не тільки для нинішнього покоління, а й для майбутніх, що безпека людини – найголовніший пріоритет Української держави. Діти переглянули документальні відеоролики про масштаби тієї трагедії, сучасну систему захисту четвертого енергоблоку.

У шкільній бібліотеці Клуббе О. П. презентувала дітям виставку друкованих та періодичних вітань «Чорнобиль: біль і пам’ять».

Минають роки, десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме всіх тих, кого він зачепив своїм крилом. Пам’ятаймо про цей день, щоб не дай Бог, нащадкам нашим не довелося знову зустрітися із гіркою зіркою Полин.

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР 

Збір матеріалів Збір матеріалів
20:11:30|127.0.0.1|localhost|2024-04-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.234.244.181

:
: