"Козацькі мандри". Історично-математичний квест до Дня Українського козацтва

Зображення користувача Irina.

       Якщо хлопця, юнака, чоловіка чи поважного старця в Україні хочуть похвалити, то кажуть "справжній козак". Історія Гетьманщини та Козацької держави досі оповита тайнами. Але одне ми знаємо точно - небуло хоробріших і розумніших воїнів, не було більших патріотів у цілому світі, ніж українські козаки. Про козаків-характерників ходять легенди. Про нездоланних отаманів і гетьманів написані книги, поеми, картини, опери. Імена славних козаків носять міста і села, вулиці і сквери по всьому світу, де тільки є українці.

    13.10. 2017 року учні 10-х класів відзначали День Українського козацтва у навчальній грі - історично-математичному квесті "Козацькі мандри".  Кошові отамани спочатку розповіли про цікаві факти з життя Байди Вишневецького, Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи та Івана Сірка. Імена цих славних козаків були присвоєні командам, які вступили в боротьбу за першість, долаючи "дніпровські пороги". У якості таких перешкод виступили локації квесту, на яких команди розв*язували задачі з математики. Правильність їх роботи оцінювала пара експертів - учитель і учень. Задачі були укладені таким чином, щоб правильний розвязок вказував номер наступного кабінету, в якому потрібно долати наступний "поргіг".

    Перемогу із часом 14 хв. 19 сек. та результатом 460 балів (із 500 можливих) виборола команда імені Байди Вишневецького (кошовий отаман - Володимир Рябоконь). Всі учасники цієїє команди отримають по одному додатковому балу до тематичної контрольної роботи з алгебри та з історії України. Вітаємо переможців!

   Також висловлюється подяка іншим кошовим отаманам - Дар*ї Середі, Єлизаветі, Верденській, Миколі Савченку, Діані Щур. Їх команди були близькі до переможця, жодна з них не набрала менше 60% можливих балів за завдання.

    Окрему подяку висловлюю своїм колегам - вчителям різних предметів, які разом з учнями-експертами справедливо оцінювали роботу команд на локаціях та забезпечували їм умови для роботи. Це Анатолій Михайлович Бабенко, Людмила Іванівна Олійник, Валентина Максимівна Олійник, Олексій Григорович Грищенко, Олександра Павлівна Прохацька, Тетяна Василівна Пустовіт, Артур Олексійович Дворнік, Лариса Георгіївна Константиненко, Олена Анатоліївна Яценко, Людмила Михайлівна Білик. Щиро дякую за допомогу!

    Завершивши квест, ми з учителями інформатики Жанною Веніаминівною Потаповою та Ларисою Георгіївною Константиненко розпочинаємо цікавий проект-фотополювання "Стежками козацької слави", розміщений в навчальному середовищі classroom. Підсумки проекту будуть підбиті 6 грудня - в День Збройних Сил України.

    Українська держава веде боротьбу за незалежність упродовж всієї своєї тисячолітньої історії. Герої минулих битв і герої війни з російським агресором, яка ведетться на сході країни сьогодні, варті пам*яті і наслідування прийдешніх поколінь. Слава Україні!

Ірина Кирдей, вчитель математики    

Збір матеріалів Збір матеріалів
05:33:02|127.0.0.1|localhost|2024-03-19|claudebot|3.236.18.23

:
: