Друга іноземна мова - німецька

Зображення користувача Irina.

      Серед очевидних переваг нашої природничо-математичної школи, в якій учні можуть поглиблювати свої знання із широко спектру природничо-математичних дисциплін, вагомим аргументом є її традиційна двомовність - учні мають можливість вивчати як англійську та і німецьку іноземні мови.

         А з уведенням з 1 вересня 2013-2014 н.р. нових Типових навчальних планів (Наказ МОНмолодьспорт №409 від 03.04.12 року) майбутні 5-класники мають можливість поєднати вивчення обох іноземних мов. Адже поряд із продовженням вивчення першої іноземної мови - англійської - у розкладі 5-класника з′явиться і друга іноземна мова. От нею і може стати німецька!

          Німецька мова, хоч і має лише близько 100 млн носіїв, стала третьою за популярністю мовою для вивчення іноземцями у світі та другою після англійської в Японії та Європі. Кожен, хто вступає у граматичні лабіринти артиклів і закінчень, має свою мотивацію. Одні націлені на пошук роботи або на вступ до університету в німецькомовній країні, інші мріють читати Гете й Гейне в оригіналі, третім хочеться з легкістю розуміти тексти всесвітньовідомого рок-гурту «Рамштайн»…Учням же нашої школи (та їх батькам) не прийдеться витрачати додаткові кошти і час для вивчення ще однієї європейської мови. Позитивний приклад братів Кличків, що вільно володіють багатьма мовами (в тому числі і німецькою), сучасних українських письменників Оксани Забужко, Ірени Карпи, Юрія Андруховича, які завдяки своїй обізнаності у багатьох мовах відкривають Європу Україні і Україну Європі є гарним аргументом на користь німецької. 

          Дорослі школярі та студенти ставлять передсобою завдання знайти підходящі курси. Як і у випадку з будь-якою іншою мовою, досягнути найбільших успіхів у вивченні за короткий час допоможуть курси у країні, де повсякденне спілкування ведеться німецькою. Вона має статус державної в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні та Люксембурзі, а також у Намібії. Мовні школи для іноземців найбільш розповсюджені в перших трьох країнах із цього списку.

       Сподіваюсь, наведені аргументи прозвучали переконливо. То ж, шановні батьки майбутніх 5-класників, не прогавте свій шанс, вибір слід буде зробити вже скоро!

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:59:38|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: