Святковий концерт до дня Святого Миколая

Зображення користувача Irina.

      День Святого Миколая в школі цьогоріч був особливим. Тиждень доброчинності пройшов з метою подарувати учням школи святковий настрій, щоб жодна дитина не залишилась поза увагою та без подарунків.

        А 15 грудня 2011 р. Святий Миколай гостинно відчинив двері шкільної актової зали для учнів 1-6 класів. Запрошення отримали й батьки, опікуни дітей соціальних категорій.

        У благодійному концерті прийняли участь шкільні мистецькі колективи (духовий оркестр під керівництвом Фоменка В.Д., ансамбль гітаристів – керівники Здоренко Ю.О. та  Здоренко О.Ю, вихованці зразкової танцювальна студія «Бон-вояж» – художній керівник Сітнікова І.Л., зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Беліссімо» – художній керівника Т. Бреус,), вокалісти Косенко Надія та Штрафунова Анна (11-Б клас), Шепель Олександра та Білецька Ніна (10-Б клас), Осьмак Анастасія (6-В клас), Черьомухіна Анастасія (8-Б клас), Бублієнко Катерина (7-Б клас), Григор Дарина (1-В клас), читці Сухачов Денис (11-Б клас), Сіктим Микола (8-В клас) та Кудлай Олександра (5-В клас), котрі від щирого серця дарували своє мистецтво всім присутнім в залі.

        У вестибюлі школи гості мали змогу ознайомитись із виставкою плакатів та малюнків на тему «Калейдоскоп зимових свят».

Святий Миколай приносить радість і веселощі для кожного з нас. Можливо, комусь він приніс різочку, але це лише зміни на краще. Тож нехай Він освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

        

         

 

 

ГГалкіна Л.В., заступник директора школи з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
10:39:08|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|ZoominfoBot (zoominfobot at zoominfo dot com)|34.75.120.32

:
: