Семінар-практикум для заступників директорів шкіл міста

Зображення користувача Irina.

             24 квітня 2012 року у нашій школі пройшов семінар-практикум для заступників директорів шкіл міста з навчально-виховної роботи на тему "Навчально-методичне забезпечення профілізації освіти в умовах спеціалізації навчально-виховного середовища".

Із вступним словом до присутніх звернувся директор школи БАБЕНКО Анатолій Михайлович.

Мету і завдання семінару оголосила присутнім ПАЛИВОДА Інна Павлівна, завідуюча науково-методичним центром управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

        З доповіддю виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи ОЛІЙНИК Людмила Іванівна, вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист. У своїй доповіді вона дослідила передумови введення природничо-математичної спеціалізації школи, глибоко проаналізувала усі складові навчально-виховного процесу, окремо зупинившись на навчально-методичному забезпеченні природничо-математичних дисциплін. (Презентація до доповіді, фото з семінару та план проведення тут).

              Профілізація закладу в значній мірі спирається на співпрацю з провідними науковими установами крани, такими як Іститути Академії педагогічниї наук України. На семінар завітала з цікавою доповіддю про екологізацію освіти ВОРОНЕНКО Тетяна Іванівна, старший науковий співробітник лабораторії хімічної та біологічної освіти Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України. Як сприяти вихованню екологічного мислення на уроках різних предметів і різних типів? Саме це питання було розкрито у її виступі. Презентація тут.

               У закладі, де спеціалізація починається зі школи І ступеня, необхічно навчити учнів осмислено запам*ятовувати великі масиви інформації. Допомагають у цьому спеціальні прийоми ейдетики. Як скористатися ними у навчально-виховному процесі розказала і показала на практиці вчитель початкових класів ШЕЛЕШЕЙ Світлана Павлівна. (Презентація і фото тут)

          У практичній частині семінару були представлені майстер-класи з профільних предметів: математики, фізики, хімії, біології.

            Вчитель математики вищої категорії СІВАЧОВА Наталія Миколаївна показала фрагмент факультативного заняття у 9-а класі "Геометрія як практика логіка і фантазія" на тему "Застосування властивостей геометричної прогресії до розв*язування задач з геометрії підвищеної складності". Матеріали уроку тут.

             

Вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист ШЕПЕЛЬ Надія Григорівна та її вихованці - учні 10-б класу з поглибленим вивченням біології працювали над темою "Одноклітинні організми. Особливості їх будови і організації". Матеріали уроку - конспект, презентація, роздатковий матеріал, тести, фото -  тут.

                 

       Майстер-клас вчителя фізики вищої категорії, старшого вчителя ПРОХАЦЬКОЇ Олександри Павлівни "Явище електромагнітної індукції" для учнів 9-а класу з поглибленим вивченням математики вдало поєднував різноматнітні види навчально-дослідницької діяльності. Матеріали уроку тут.

             

         Вчитель хімії вищої категорії ЯЦЕНКО Олена Анатоліївна для роботи на факультативному занятті "Розв*язування задач з хімії" обрала тему "Якісні реакції". Робота з інтерактивною дошкою та виконання хімічних дослідів завжди подобається учням 10-б класу з поглибленим вивченням хімії та біології. Матеріали заняття тут. Особливою втіхою стали "золоті" медалі команди-переможниці змагань.

 

           Підводячи підсумки проведення семінару, завідуюча науково-методичним центром управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ПАЛИВОДА Інна Павлівна узагальнила думки учасників семінару та висловила сподівання, що отримані знання сприятимуть підвищенню ефективності природничо-математичної освіти в нашому місті.

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:23:57|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: