День Соборності України в школі 2014

Зображення користувача Irina.

21 січня 2014 року в школі пройшла акція «Діти єднають Україну» до Дня соборності України. У вестибулі школи оформлено тематичний інформаційний куточок, організовано виставку учнівських творчих робіт (керівники Чумак Т.В., Дудка А.М.). Представлено роботи з бісеру, ляльки-мотанки, об’ємні композиції з пластиліну, аплікації, рушники, картини юної художниці Анни Лисенко (10-Б клас), відомої не лише в Україні, а й за кордоном. З великою любов’ю до Батьківщини юні майстри розкрили красу української землі, духовність народних обрядів, щасливий світ дитинства.

У класах проведено тематичні уроки єднання, інформаційно-просвітницькі години, «живі» газети, конкурс віршів про Україну, вікторини, присвячені річниці проголошення Акту Злуки земель УНР та ЗУНР.

Старшокласники, прийняли участь у ланцюгу єднання Сходу й Заходу України, що відбувся на шкільному подвір’ї. Мета заходу – показ єдності українського народу. До акції долучились: головний редактор газети «Майдан-Брок» Костянтин Климчук, журналіст Tетяна Виговська, оператор Першого Інтернет каналу ПроБЦ. Вірші про Україну прочитали учениці 8-9 класів Линчак Олена, Стрільчук Анна, Денисова Катерина, Мельничук Анна, Юрченко Олександра, Коробенко Анна. Костянтин Климчук подарував кожному з читців «Кобзар» Т. Г. Шевченка.

Тримаючи в руках українську національну символіку, діти утворили символічний «живий ланцюг». Серця кожного з присутніх бились в унісон, кожний відчув себе частиною великого народу.

Акцію завершено колективним виконанням Гімну України.

Заступник директора школи з ВР Галкіна Л.В.

Про нас пишуть:

http://osvita-bmr.ucoz.org/news/diti_ednajut_ukrajinu/2014-01-22-317

http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/2073-diti-ednayut-ukrajinu

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:45:18|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: