Конкурс "Будь здоровим!"

Зображення користувача Irina.

КОНКУРС «БУДЬ ЗДОРОВИМ!»

              2012 рік, як ми знаємо, оголошено Роком спорту та здорового способу життя. Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров’я. Останніми десятиліттями світова наука зараховує проблему здоров’я до кола глобальних проблем. Здоров’я є елементом індивідуальної культури життєдіяльності людини. Ця культура визначається рівнем розвитку вмінь і навичок, що сприяють збереженню, зміцненню і відновленню здоров’я людини, реалізації внутрішніх резервів її організму. На жаль, сьогоднішні підлітки дуже несерйозно ставляться до власного здоров’я. Тому всі класні керівники БСПМШ І-ІІІ ст. ім. М. О. Кириленка виховну роботу постійно спрямовують на утвердження здорового способу життя як необхідної умови саморозвитку та самовдосконалення особистості.

      Учні 8-В класу досить часто обговорюють питання, пов’язані з режимом дня, емоційним станом людини, загартуванням, продуктами харчування, шкідливими звичками і, звичайно, СПОРТОМ! 21 вересня 2012 року в приміщенні шкільної бібліотеки відбувся конкурс творчих робіт учнів 8-В класу, на якому були представлені перші шість робіт на тему «Будь здоровим!».

         Школярі підготували цікаві презентації про продукти харчування (про корисну й шкідливу їжу), про спорт, про куріння. Журі в складі Галкіної Лариси Василівни, заступника директора з виховної роботи, Клуббе Ольги Афанасіївни, провідного бібліотекаря школи та Кравець Ольги Василівни, бібліотекаря школи, відзначило всі роботи, розподіливши призові місця так: І місце – відеоролик Вікторії Човгун «Про куріння»;

ІІ місце – презентації Ельвіри Хабібуліної «Здорова їжа» та Олени Линчак «Корисна їжа»;

ІІІ місце – презентації Марії Матвійчук «Здоров’я – це скарб людини!», Олександра Олійника «Здорова їжа для здорового життя», Ярослава Федченка «Шкідлива їжа – обережно!».

         Усі однокласники та класний керівник Єсюк Людмила Володимирівна щиро вітають учасників конкурсу з перемогою!!! Чекаємо на продовження конкурсу!

Анастасія Матвієнко, учениця 8-В класу

Збір матеріалів Збір матеріалів
00:03:49|127.0.0.1|localhost|2024-06-20|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: