"Круглий стіл" адміністрації та ПК 2017

Зображення користувача Irina.

     За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня, як День охорони праці в Україні.

      У 2017 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”.

4 травня 2017 року в рамках проведення Тижня безпеки праці відбулось засідання «Круглого столу», присвяченого Всесвітньому дню охорони праці.

            У роботі «Круглого столу» взяв участь Петрик Юрій Федорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Юрій Федорович повідомив про роботу управління освіти і науки в напрямі збільшення видатків на асигнування заходів з охорони праці в навчальних закладах в цілому в нашій школі зокрема.

Головний спеціаліст управління освіти і науки Ярмак В’ячеслав Миколайович зупинився на механізмах збору даних про безпеку праці та висновках, які можна зробити для покращення умов праці у наслідок належної роботи з інформацією.

            Про роботу служби охорони праці в школі розповіла відповідальна за цю ділянку роботи в школі заступник директора школи з НВР Кирдей Ірина Дмитріївна. Вона зупинилась на тому, як важливо для оптимізації роботи закладу виробити такі правила внутрішньошкільного розпорядку, які сприяють збереженню психічного і фізичного здоров’я дітей та дорослих.

            Голова ПК школи Чистяк Вікторія Францівна розповіла про  роботу громадського контролю за службою охорони праці, роботу із недоліками, виявленими в плановому огляді споруди та території навчального закладу.

            Соціальний педагог Олійник Валентина Максимівна описала алгоритм дій у випадках травмування учнів, про роботу з батьками та про механізми усунення причин, що  призвели до цих випадків.

Підсумки на кожному етапі обговорення підбивав директор школи Бабенко Анатолій Михайлович, який виступав модератором дискусії. Він усебічного висвітлив усі аспекти діяльності закладу та прийняті міри профілактики щодо недопущення травмування учасників навчально-виховного процесу.

В результаті роботи була укладена резолюція роботи.

РЕЗОЛЮЦІЯ

«Круглого столу» з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці

під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

04 травня 2017 року

БСПМШ № 16

 

1.     На виконання Указу Президента від 18.06. 2006 року № 686/2006 продовжувати розробляти заходи, звітувати про їх виконання в рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня. Щорічно. Адміністрація, ПК

2.     Адміністрації школи, ПК, продовжувати практику атестації робочих місць із дотриманням відповідних норм, критеріїв. Результати заслуховувати на зборах трудового колективу.                                      Щорічно, травень.

3.     Удосконалювати форми обліку інформації та збору статистичних даних, та використання даних про безпеку та гігієну праці з відповідним фінансуванням, розробкою заходів та включенням у бюджетну резолюцію на поточний рік. Адміністрація, ПК

4.     Налагоджувати систему доступу до  даних про стан охорони праці, виробничого травматизму (якщо такий є), професійних захворювань через сайт школи в мережі Інтернет з відповідним аналізом їх причин та шляхами усунення. Адміністрація, ПК

5.     Ознайомитись із Положеннями стратегії ООН «Цілі сталого розвитку 2016-2030 рік» на використовувати переваги міжнародної уніфікації національних систем реєстрації, повідомлення даних про безпеку та гігієну праці. Адміністрація, ПК, до 28.04. 2018 року

 

Кирдей І.Д., відповідальна за охорону праці в школі

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:23:04|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: