"Врятувати від забуття". Стартував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

Зображення користувача Irina.

Інститут історії України Національної Академії Наук та Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України за підтримки  Комісії з питань освіти і науки Верховної Ради України (лист від 12.10.2011 року №04-22/14-904) вже третій рік поспіль проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

У цьому році конкурс продовжується.
Метою конкурсу є збір джерел усної історії. Це можуть бути родинні перекази, інтерв'ю та спогади безпосередніх учасників та свідків подій минулого тощо. Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України через історію своєї родини, зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.

До участі у конкурсі запрошуються учні, студенти, педагоги, батьки, молодіжні громадські організації, творчі спілки та  усі, хто цікавиться історією України.

Вимоги до проектів:  мультимедійні  проекти  можуть  бути  виконані  у програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп'ютері зі стандартним програмним забезпеченням.

Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео - чи аудіо ролика, слайд-шоу, флеш-ролика – 4 хвилин. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій - назва.

До роботи слід долучити - окремим файлом відомості про автора (прізвище, ім'я та по-батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси).

Усі запитання та конкурсні роботи надсилаються на електронну адресу оргкомітету конкурсу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Представлення  конкурсних робіт до 1 листопада 2013 року. Підбиття підсумків  конкурсу відбудеться у січні 2014 року.

Просимо організувати підтримку й інформаційне забезпечення зазначеного конкурсу серед педагогічних колективів закладів освіти.

Інформація про конкурс розміщена на освітньому порталі інституту у рубриці: Обдаровані діти – Конкурси.

Контактна особа КОІПОПК: Гудима Володимир Миколайович (068-812-98-15)

Джерело http://www.kristti.com.ua/detail_news.php?id=922

 

Про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

 

Відповідно до листа Київського обласного інституту післядипломної освіти педа­го­гіч­них кадрів № 01-03/700 від 20.09.2013 р. просимо організувати участь й інфор­маційне за­безпечення Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Вря­тувати від забу­ття» серед педагогічних колективів закладів освіти міста.

Інститут історії України Національної Академії Наук і Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України за підтримки Комісії з питань освіти і науки Верховної Ра­ди України (лист від 12.10.2011 року №04-22/14-904) вже третій рік поспіль проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Метою конкурсу є збір джерел усної історії. Це можуть бути родинні перекази, інте­р­в'ю та спогади безпосередніх учасників та свідків подій минулого тощо. Учасникам кон­ку­рсу надається можливість висловити свій погляд на історію України через історію своєї ро­дини, зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.

До участі в конкурсі запрошуються учні, студенти, педагоги, батьки, молодіжні гро­ма­дські організації, творчі спілки та всі, хто цікавиться історією України.

Вимоги до проектів:  мультимедійні  проекти  можуть  бути  виконані  в програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп'ютері зі стандартним програмним забезпеченням.

Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські доку­мен­та­льні та по­ста­новочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може пе­ре­ви­щу­вати 10 хвилин, відео - чи аудіоролика, слайд-шоу, флеш-ролика – 4 хвилин. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій – назва.

До роботи слід приєднати окремим файлом відомості про автора (прі­звище, ім'я та по батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні те­ле­фони та електронні адреси).

Представлення  конкурсних робіт до 1 листопада 2013 року. Підбиття підсумків  кон­курсу відбудеться в січні 2014 року.    

Усі запитання та конкурсні роботи надсилаються на електронну адресу оргкомітету конкурсу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Про участь у конкурсі й результат просимо повідомити науково-методичний центр, контактна особа НМЦ: Баранова В.А., роб. 5-11-79, e-mail: vic_baranova@ukr.net 

Завідувач науково-методичного центру                                 І.П.Паливода

 

Положення

про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

«Врятувати від забуття»

Організатори конкурсу: Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України спільно з Інститутом історії України Національної Академії Наук України за підтримки Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України (лист від 12.10.2011 року № 04-22/14-904).

Мета конкурсу: XX століття - непростий період в історії України. Про нього багато сперечаються, написана величезна кількість наукових монографій, статей, дисертацій. Подіям та особам надають різні, інколи прямо протилежні оцінки. При цьому практично не чути голосу свідків цієї історії – наших батьків, дідів і бабусь. Але з пам'яті стираються події, історичні місця. Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України XX століття через власну родинну історію, зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.

Суть конкурсу: учасники виготовляють мультимедійні проекти на тематик;, конкурсу та надсилають їх на електронну адресу оргкомітету, журі переглядав та оцінює проекти. Учасники-переможці відзначаються та беруть участь у презентації своїх робіт.

Вимоги до проектів: мультимедійні проекти можуть бути виконані у програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп'ютері зі стандартним програмним забезпеченням. Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео- чи аудіо ролика, слайд-шоу, флеш-ролика – 4 хвилин. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій - назва. До роботи слід долучити окремим файлом прізвище, ім'я та по-батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси.

Учасники:  до участі у конкурсі запрошуються учні, студенти, педагоги, батьки, молодіжні громадські організації, творчі спілки та  усі, хто цікавиться історією України.

Календарний план конкурсу: 1 листопада 2013 року – завершення прийому проектів; січень 2014 року – оголошення результатів конкурсу та презентація переможців.

Контакти: конкурсні роботи та запитання надсилати виключно на електронну адресу оргкомітету конкурсу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net. Останній день прийому конкурсних робіт –1 листопада 2013 року. 

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:16:17|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: