День української писемності та мови у школі_2012

Зображення користувача Irina.

     Скільки списів було зламано, понівечено людських доль і пройдено нелегких шляхів найдостойнішими синами і доньками моєї нації для того, щоб співуче українське слово сьогодні лунало потужно і вільно на українській землі! Але боротьба ця не може бути виграна, допоки кожне нове покоління не пошанує, не полюбить українську мову так само палко, як і її найталановитіші поети та письменники.

     Сьогодні, 9 листопада 2012 року, відзначаючи загальнодержавне свято - День української мови та писемності, о 13-30 по Національному радіо було предано диктант Національної єдності. Традиційно писали його і в нашій школі. Результати відправимо поштою на превірку і з нетерпінням чекатимемо результатів.

       На фото: учні 10-А класу, їх класний керівник, вчитель української мови та літератури ДОРОФЄЄВА Ніна Григорівна та заступник директора школи з НВР КИРДЕЙ Ірина Дмитріївна в процесі підготовки та під час написання диктанту.

        На виставці, оформленій в шкільній бібліотеці (бібліотекарі Клуббе О.П., Кравець О.В.), учні змогли ознайомитися з книгами про виникнення і розвиток української мови, прослухали розповідь бібліотекаря про книги в давній Білій Церкві, роздивилися репринтне видання Київської Псалтирі, оригінал якої було написано у 14 столітті.

УЧКОМ.

Збір матеріалів Збір матеріалів
03:41:41|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.239.91.5

:
: