Канікули? Не для нас!

Зображення користувача Irina.

         Закінчився навчальний рік. Пройдені державні підсумкові атестації. Завершена і робота табору денного перебування шкілярів, у якому під час проведення навчальної практики учні побували на цікавих екскурсіях, цілком зосередилися на участі в роботі улюблених факультативів і гуртків.

              Проте, зі стінами рідної школи навіть на літні канікули поспішають розлучитися не всі.
А все тому, що продовжує свою роботу мережа шкільних гуртків, не зачиняє дверей перед учням під час канікул. Школа стала справжнім культурно-спортивним осередком для дітей жителів мікрорайону.
          Так, зокрема, 24 червня відбулося у школі Свято Тенісу. За підтримки директора школи БАБЕНКА Анатолія Михайловича, заступника директора школи з НВР КИРДЕЙ Ірини Дмитріївни, вчителів ПОНОМАРЕНКО Людмили Іванівни, ШУТЕНКО Тетяни Олександрівни Головний тренер шкільної тенісної команди ЧЕПУРЧЕНКО Валентин Павлович згуртував своїх вихованців для проведення першого шкільного турніру. Переможцем у ньому став учень 8-го класу Юрій Чижов. Всі ж інші учасники змагань отримали неоціненний досвід та покращили свою майстерність.
           Продовжили святкування за спільним столом із солодкими частуваннями: вчителі Кирдей І.Д. та Шутенко Т.О. подарували учасникам змагань і тренерам команди торт у вигляді тенісної ракетки. Спонсором від батьків виступив Вяткін Костянтин Миколайович.

 


           Спортивне життя в школі вирує! Канікули? Тільки не для нас! Ми раді, що частина наших вихованців вже оцінили зусилля адміністрації та педагогів. Сподавємося також на підтримку міської влади та батьків. Адже наша мета - робота школи не лише в режимі повного дня, але і повного року.
Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР.


Збір матеріалів Збір матеріалів
08:47:29|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: