Навчальна практика та екскурсії у 8-г класі

Зображення користувача Irina.

   Навчальний рік завершено, пролунав останній дзвінок. Підійшла до завершення літня навчальна практика. 8-Г клас провів її з максимальною користю. Навчатись подорожуючи на природі  цікаво. Проводити практичну роботу безпосередньо серед буяння квітів і трав корисно, бо є нагода поглибити знання з різноманітності рослинних угрупувань, систематики рослин і тварин, розуміння екологічних ніш та трофічних зв’язків, зібрати гербарії рослин, створити колекції комах, відзняти цікаві фото та розпочати роботу по прокладанню екологічних стежок.

          Поставивши перед собою головне завдання – поглиблення та узагальнення вже отриманих біологічних знань - ми вирушили вивчати околиці рідного міста:

27 і 30 травня – подорожували біля річки Рось в напрямку півострова «Кохання», де порівнювали рослинність сухого та вологого лугу, добре побавилися на дитячому та спортивному майданчику. ( фото додаток 1)

3 червня стояв чудовий ранок. Нічні зливи добре очистили повітря і ми вирушили до парку Олександрія. Учні на практиці ознайомилися з рослинами ендеміками та реліктами, поласували полуницями, поглибили знання з історії парку. (фото додаток 2)

4 червня ми подорожували лісом «Діброва», обійшли Кошиківські гори. Цього дня ми вивчали лікарські рослини, їх різноманітність, поширення, правила збору… (фото додаток 3)

6 червня ми завітали до працівників аварійно-рятувального загону спеціального призначення. В рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» працівники ДСНС розповіли підлітками про небезпеку, яку несе за собою безвідповідальне ставлення до виконання правил безпеки життєдіяльності.  Ознайомили дітей з  станом надзвичайних ситуацій на території України і області та навчили, як необхідно діяти під час них. Гостям показали спеціальну та аварійно-рятувальну техніку, детально розповіли про її призначення. Бажаючі власноруч мали можливість попрацювати з гідравлічним ножицями та іншим аварійно-рятувальними інструментами. Дехто побував в образі рятувальника, примірявши бойовий одяг. Цікавим для візитерів виявилося і побутове життя ДСНС-ців.    Багато хлопців та дівчат висловили свій інтерес до професії рятувальника та задавали безліч запитань щодо навчання «на пожежника». На згадку про зустріч   діти мали змогу сфотографуватись в аварійно-рятувальному автомобілі та на БТРі. (фото додаток 4)

Шепель Н.Г., класний керівник 8-Г класу

Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Дарина.

і поспілкувались з

і поспілкувались з випускниками школи, а нині рятівниками ;-)

Збір матеріалів Збір матеріалів
15:26:02|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: