Створення шкільного благодійного фонду

Зображення користувача Irina.

12 листопада 2014 року у актовій залі школи відбулись загальношкільні батьківські збори. У порядку денному зборів було розлянуті такі питання:

1. Про стоворення Благодійного фонду "Благодійний фонд БСПМШ № 16"". Директор школи Бабенко А.М.

2. Толерантне ставлення до оточуючих в умовах соціальних потрясінь. Практичний психолог Проскура Т.С.

3. Особливості закінчення 2014-2015 н.р. та ретроспективний аналіз результатів ЗНО випускників 2009 - 2014 н.р. Заступник директора школи з НВР Кирдей І.Д.

4. Різне.

На зборах були присутні представники батьківських комітетів, вчителі школи, представники громадськості, провідний спеціаліст управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ільїна О.С.

       До жодного з питань порядку денного батьки не залишились байдужими. Після кожної доповіді були поставлені актуальні питання. За результатами роботи був вироблений пакет спільних рішень.

Батьківські збори ухвалили:

1. Створити "Благодійний фонд БСПМШ І-ІІІ № 16". Статут фонду затвердити після громадського обговорення. Обрати Наглядову раду фонду в кількості 7 осіб.

2. Використовувати поради практичного психолога під час спілкування в родинному колі для пом*якшення впливу на підлітків інформаційних, емоційних та інших стресоутворюючих факторів. Використовувати години прийому психолога в школі для діагностики та корекції тривожних станів у дітей.

3. Залучити батьків 10-класників до участі у громадському спостереженні за процедурою ЗНО у 2015 році в школі. Сприяти реєстрації випускників 11-х класів у пробному та штатному ЗНО у 2015 році. Продовжувати формування профільних класів та класів допрофільної природничо-математичної підготовки відповідно до Правил конкурсного прийому.

ПРОЕКТ СТАТУТУ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ - у вкладенні. Пропозиції, зауваження, побажання надавайте зручним для Вас способом

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

ДолученняРозмір
nashchadki_rosiv_blagodiyniy_fond.doc (213)93.5 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
08:13:56|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: