Випуск 9-их класів_2014

Зображення користувача Irina.

Шановні вчителі, дорогі діти!

     Ми живемо зараз в надзвичайно складний, але дуже важливий історичний період. Діти, ви спокійно закінчили 9 клас, зараз отримаєте атестати, за що доземний уклін захисникам нашої Вітчизни.

   Дорогі вчителі! Велике спасибі вам за ваш прекрасний благородний труд, за вашу мужність, терпіння, за те, що ви є! Дякуємо за розуміння і підтримку, за те, що боретесь за кожну дитину, що різними способами викликаєте у своїх учнів бажання навчатись. Ми щиро зичимо вам, наші шановні вчителі, миру в душі і країні, любові, здоров`я міцного, сил і жаги працювати; будьте просто щасливі! І від усіх батьків прийміть низький уклін за наших дітей!

    Любі діти! Ви тільки починаєте свій самостійний життєвий шлях. На ньому попереду вас чекатимуть багато випробувань. Головне – нічого не бійтесь. Не стійте на місці, а сміливо крокуйте вперед! На вас, наша підростаюча молодь, ми покладаємо всі наші надії і сподівання. Ви – наше світле майбутнє, тому що кожен із вас вже зараз готовий змінити на краще життя в нашій державі, адже ви не боїтесь висловлювати свою думку, тому що після революції гідності ви стали любити Україну понад усе.

    Я вірю, що кожен із вас готовий будувати нашу країну в мирі, без корупції, жити по Заповідям Божими й за законами України.

Тому, як заповідав нам великий Т.Шевченко, «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Знання – це сила. Тож упевнено крокуйте до своєї мрії – і ви обов`язково її досягнете, якщо прислухатиметесь до порад свого серця.

     Пам`ятайте, що ваші батьки завжди бажають вам добра – але ваше життя, ваша доля – це ваш, діти, особистий вибір.

Тож, від імені батьків, благословляю вас, дорогі діти, на всі ваші добрі починання. Бажаю вам Божого благословення, миру, любові, щасливої долі і нехай оберігає вас Господь.

     Удачі всім, хто завтра вступатиме до 10-го класу, та всім, хто покидає стіни рідної школи й продовжить навчання в інших закладах.

Слава Україні!

Фещенко Людмила Миколаївна, мама випускника

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
03:38:35|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: