Творча лабораторія вчителя початкових класів Степанкевич Г.О.

Зображення користувача Irina.

          Творча лабораторія вчителя початкових класів СТЕПАНКЕВИЧ Галини Олексіївни представляє для практичного користування мультимедійні презентації для проведення уроків природознавства у 3-х класах загальноосвітніх навчальних закладів на тему : "Корисні копалини", "Різноманітність рослин", "Різноманітність тварин". Цей матеріал було апробовано, випралено та доповнено. Слухачі курсів підвищення кваліфікації КОІПОПК, що відвідують відкриті уроки Галани Олексіївни, надали схвальний відгук її авторським матеіалам, високо оцінили сценарії уроків та відзначили доцільно підібрані меодичні прийомі, використані вчителем під час уроку. Знаковим є і те, що випускники Галани Олексіїївни - учні 11-х класів школи, з радістю допомагають улюбленій першій вчительці із мультимедійним обладнанням до уроку.

15. 02. 2012 року Галина Олексіїївна провела черговий урок природознавства для своїх третьокласників, для колег та вчителів початкових класів Київської області - слухачів курсів підвищення кваліфікації КОІПОПК. Урок пройшов на високому методичному рівні, залишивши міцні знання в учнів та гарний настрій у всіх присутніх.           

17.11. 2011 року вчитель  3-Д класу Степанкевич Галина Олексіївна провела відкритий урок з курсу «Я і Україна» (природознавство) на тему "Гірські породи. Корисні копалини" для вчителів початкових класів Київщини - слухачів курсів підвищення кваліфікації КОІПОПК.

         Різноманітні форми роботи на уроці та мультимедійне  забезпечення сприяли формуванню дослідницьких навичок  учнів;  розвивали уміння спостерігати, класифікувати та узагальнювати  поняття про корисні копалини, їх значення, використання та бережне відношення до скарбів природи.  Колеги подякували вчителю за вдало проведений урок.             Олійник Л.І., заступник директора школи з НВР.   

    

Листопад 2011 року

Лютий 2012 року

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:31:40|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: