"Майбутнє країни"

Зображення користувача Irina.

03 листопада 2011 року у Будинку органної та камерної музики відбулося нагородження стипендіатів благійного фонду Анатолія Гмиріна "Майбутнє країни". Серед нагороджених і кращі учні нашої школи: Рубан Дарина, Браженко Ганна, Оніщенко Ірина, Федорченко Ірина, Мухін Володимир та Курінний Євген.

 

 

 


      Найкращі інвестиції - це інвестиції в знання... Добре розуміє цю непохитну життєву істину подружжя Гмиріних, яке заснувало в місті благодійний фонд «Майбутнє країни». Мета діяльності фонду - допомогти обдарованим, талановитим учням реалізувати свої здібності та отримати за них винагороду. Презентація нової установи відбулась напередодні Дня вчителя за участю почесних та відповідальних людей, які вже сьогодні поклали на себе важливу місію - творення майбутньої успішної еліти на рівні держави або й за її межами...

Школа - найперше місце, де дитина проявляє свої здібності, таланти, уподобання в науках, закладає фундамент своєї майбутньої професії. Найвищий бал у щоденнику, першість у рейтингу зовнішнього незалежного оцінювання - це, звичайно, гарно, проте інколи замало, аби не сходити з дистанції.

- Коли ми починали робити перші кроки, ні на мить не сумнівалися, що робимо добру справу, - каже президент фонду Анатолій Гмирін, - адже особисто я переконаний, що втілення в життя нашої програми допоможе обдарованим дітям відчути свою необхідність країні та суспільству. Ми з дружиною завжди мріяли про те, аби створити такі умови для підростаючого покоління.

Обраний напрямок діяльності - це набагато більше ніж просто виділені кошти для заохочення учнів. Такий підхід дає найголовніше - впевненість дитини в собі, віру в свої сили, бажання й надалі розкривати свої таланти і ніколи не зупинятися на досягнутому. А цього не купиш ні за які гроші!

Робота, як зазначили самі учасники презентації фонду, не нова. Благодійні заходи за підтримки міського голови В. Савчука, голови Білоцерківської райдержадміністрації А. Немни, депутатів районної ради О. Подольського, А. Нікіфоренко, директора та художнього керівника Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського В. Ускова та ін. проводилися й раніше. Це святкування на День святого Миколая, влаштовані в Києві для діток із дитячого будинку «Волошка», привітання з новорічними святами вихованців дитячих будинків міста, спортивне свято до Дня захисту У ході презентаціїдітей у парку «Олександрія», вітання учнів, а особливо першокласників, зі Святом знань тощо.

- Ми теж, мов ті першокласники, робимо свої перші кроки, - каже Зоя Миколаївна, - але впевнені, що за підтримки небайдужих людей виконаємо намічену програму.

А в програмі, як зазначив директор фонду Микола Котушенко, братимуть участь 22 школи Білої Церкви та 24 школи Білоцерківського району. Залежно від суми передбачено 3 категорії стипендій, залежно від часу - міжсеместрові та семестрові виплати. Передбачено також річні стипендії для учнів 9 та 10 класів, а 11-класники отримуватимуть заохочення за результатами навчального року та зовнішнього незалежного оцінювання. Основними критеріями, за якими обиратимуться претенденти на стипендії, будуть творча обдарованість, активна громадська діяльність, спортивні досягнення тощо.

І перші результати вже є! Скільки гордості та впевненості було в очах учнів, обраних із числа найкращих, коли з рук віце-президента фонду Зої Гмиріної та заступника директора фонду Тетяни Волошиної вони отримували заохочувальні подарунки. «Хоча ви поки що не стипендіати, але обов'язково ними станете», - впевнено зауважила Тетяна Володимирівна.

Присутні на презентації однодумці, партнери, колеги відзначили, що, власне, відкриття фонду стало юридичним оформленням вже розпочатої діяльності й висловили сподівання, що скарбничка благородної справи ніколи не спорожніє, а навпаки, примножуватиметься внесками таких же відповідальних та небайдужих людей. Мова ж бо йде про майбутнє нашої країни!

Олена Лук'янець

 

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
00:06:35|127.0.0.1|localhost|2024-06-20|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: