Свято 1 вересня 2017

Зображення користувача Irina.

День знань – 2017  

     Сьогодні 01 вересня 2017 року наша школа світиться щастям, бо на її поріг повернулися діти. Як і щороку, цієї щедрої пори наша дружня шкільна родина приймає у свої обійми першокласників, які веселим гомінким струмочком долучились до учнівського колективу.

     По праву старших побратимів восьмикласники-козаки заповіли першачкам, як зіницю ока, берегти нашу матінку-Україну, і Дніпро, і Рось, і рідну Білу Церкву, шанувати рідну мову, і пісні, і звичаї. А педагогам передали глечик молока, бо у них робота й вдача нелегка. З напутніми словами до малюків звернулись і майбутні випускники.

     За доброю українською традицією мама першокласниці – Черненко Ольга Андріївна, колишня випускниця нашої школи – засіяла голівки учнів школи пшеничним зерном на добрі знання та гарне навчання.

     Єдина Україна – іншого шляху у нас немає. За традицією в такий урочистий день ми засвідчуємо нашу повагу до загиблих воїнів-визволителів, згадуємо тих, хто був солдатом на фронтах Другої Світової війни, хто поклав своє життя за волю й незалежність України в наші дні на Донбасі.

         Веселий голос шкільного дзвоника пролунав як побажання яскравого шкільного життя всім дітям нашої незалежної держави.

Україна – держава європейська не тільки за географічним положенням, але і за історичними, етнічним, культурним і духовним корінням. Вона –частина єдиного європейського простору. В такому ключі розпочався Перший світків урок. Діти переглянули сучасні мультфільми та відеофільми про Батьківщину, читали патріотичні поезії, знайомились із народними і державними символами, видатними українськими вченими, що зробили вагомий внесок у світову науку, змагалися у конкурсі знавців України, провели дискусії щодо європейських перспектив України як цивілізованого вибору нашої держави.

     Із вдалим стартом, дорогі друзі! Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, відкриттями нових горизонтів пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
12:05:00|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: