"Вікрита природнича демонстрація"-2011

Зображення користувача Irina.

2011 рік


Квалафікаційний етап

Основний етап дистанційного туру

Відповіді на завдання тут.

Шкільна команда Sirius-16 учасників  Всеукраїнської інтернет-олімпіади МАН "Відкрита природнича демонстрація-2011" завершила свій виступ з дуже-дуже хорошим результатом (88 балів із 100) та отримає диплом 1 ступеня!!!

Вітаємо!!!

До очного туру нам не вистачило лише 3 балів! Але маючи такий неоціненний досвід та таку згуртовану команду ми продовжимо боротьбу наступного року!

Результати:


Отримати Диплом за підписом Бориса Євгеновича Патона - величезна честь не лише для молодих дослідників, що стоять на початку своїх життєвих відкриттів, але і для їх вчителів. Думаю, ця нагорода - прекрасний поштовх для нових звершень!

Диплом було отимано вже після випуску 11-х класів, тому команду "Sirius-16" цілком сфотографувати не вдалось. На першому фото:

Муляр Андрій, Пилипчук Марина, Буртан Людмила, Клєцов Сергій, на другому - випускники Рубан Дар*я та Сухачов Денис.

Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка

НАКАЗ

30.12.2011 р.                       № 223

м. Біла Церква  

Про підсумки участі команди школи у

Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді

Малої академії наук України

“Відкрита природнича демонстрація”

 

             На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-719 від 20.09. 2011 року «Щодо проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація”» та з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованих дітей, підвищення зацікавленості школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін та інформатики, залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень МАН, наказу по школі № 150 від 20.09. 2011 року була створена координаційна рада для участі команди школи у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація” у складі:

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР - координатор;

 

Шепель Н.Г., вчитель біології – член ради;

Бачківський В.М., вчитель біології – член ради;

Богославець Н.А., вчитель географії – член ради;

Залецька О.В., вчитель хімії – член ради;

Гаркуша О.І., вчитель астрономії – член ради;

Прохацька О.П., вчитель фізики – член ради.

         До відома учнів школи були доведені умови та правила участі та у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація”. Після створення учнівської команди «Sirius - 16» у складі:

 1. Сухачов Денис - 11-Б
 2. Рубан Дарія 11-А
 3. Буртан Людмила - 10-Б
 4. Муляр Андрій 10-А
 5. Клєцов Сергій-10-А
 6. Пилипчук Марина-9-Б

була організована  участь у двох поетапних кваліфікаційних турах. За результатами участі шкільна команда «Sirius-16» учасників  Всеукраїнської інтернет-олімпіади МАН "Відкрита природнича демонстрація-2011" завершила свій виступ з результатом 88 балів із 100 та отримала від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної Академії наук України, Малої академії наук України диплом  першого ступеня як переможець ІІ Всеукраїнської Інтернет-олімпіади МАН України «Відкрита природнича демонстрація». 

У звязку з вищезазначеним,-

НАКАЗУЮ:

 1. Продовжити у 2012-2013 навчальному році традиції участі шкільних команд у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація”.                                                                              Кирдей І.Д., до 15.09. 2012 року
 1. Оголосити подяку із занесенням до трудової книжки вчителям школи – членам координаційної ради для участі команди школи у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація” у складі:

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР - координатор;

Шепель Н.Г., вчитель біології – член ради;

Бачківський В.М., вчитель біології – член ради;

Богославець Н.А., вчитель географії – член ради;

Залецька О.В., вчитель хімії – член ради;

Гаркуша О.І., вчитель астрономії – член ради;

Прохацька О.П., вчитель фізики – член ради.                                                                              Сіктим А.П., до 31.05. 2012 року

 1. Врахувати результати участі шкільної команди «Sirius - 16» у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація” при черговій атестації вчителів-членів координаційної ради.                Тарасюк Н.П., березень 2013 року
 1. Оголосити подяку на шкільній лінійці учням-членам команди «Sirius - 16» у складі:
 2. Сухачов Денис - 11-Б,
 3. Рубан Дарія 11-А,
 4. Буртан Людмила - 10-Б,
 5. Муляр Андрій 10-А,
 6. Клєцов Сергій-10-А,
 7. Пилипчук Марина-9-Б.
 1.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 Директор школи                                                                            А.М.Бабенко

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:53:41|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: