Мельник Яна

Зображення користувача Irina.

 

Я, Мельник Яна Вадимівна, живу у м. Біла Церква, мені 17 років. Закінчила 11-Б клас  СПМШ  I-III ст. №16  ім. М.О.Кириленка,  а також навчалась в  білоцерківській школі мистецтв №1 по класу фортепіано та академічного вокалу, де моїми викладачами були директор школи, педагог-методист  Крижешевська  Леся Юріївна та заслужений діяч мистецтв України, почесна громадянка міста Біла Церква Павленко Тамара Павлівна.

Я  завжди брала активну участь у діяльності шкіл, в яких навчалась: виступала на різних концертах, фестивалях та конкурсах. Брала участь в олімпіадах та різних шкільних заходах. І на даний час беру активну  участь у житті свого рідного міста.

Я здобула звання  лауреата таких Всеукраїнських конкурсів як «Різдвяний зорепад», «Весняна рапсодія», «Весняні наспіви» та білоцерківського вокального конкурсу «Музичний сонях».

У 2010 році написала наукову роботу в МАН, секція психології, яка здобула ІІІ місце   на обласному етапі.

У конкурсі читців поезії  Т.Г.Шевченка «Кобзарева зоря» була нагороджена грамотою за «яскраве донесення поезії Т.Шевченка в пісні».

Зараз я є студенткою КІМ  ім. Р.М. Глієра (диригентсько-хоровий відділ) та студенткою Національної академії  керівних кадрів культури та мистецтв, спеціальність «вокал».

Я дуже вдячна своїм вчителям музичної школи та своєї рідної 16-ї школи за те, що завдяки їм я змогла знайти себе і своє призначення, адже саме вони завжди допомагали втілювати мої мрії в життя та направляли мене на вірну стежину.

Своє майбутнє я хочу пов'язати з музикою та піснею, адже не уявляю свого життя без них.

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:28:46|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: