ЗНО 2016

Зображення користувача Irina.

 

Знайдіть себе в списках на зарахування до омріяних ВНЗ: https://abit-poisk.org.ua/

Вітаємо випускників 2016 року та попередніх років з успішним завершенням вступної кампанії, бажаємо успіхів у навчанні!

Педагогічний колектив

Як подати документи на вступ до вишу в цьому році

(ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

ДП “Інфоресурс” розказало “на пальцях”, як подати документи на вступ до вишу в цьому році (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

11 липня 2016 року стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Цього року замість того, щоб  стояти в черзі до приймальної комісії, усі абітурієнти подаватимуть документи по інтернету. Щоб допомогти вступникам освоїти нову систему електронної подачі заяв, ДП “Інфоресурс” розробило покрокову інструкцію та пояснило, як правильно подати документи в цьому році.

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті:http://ez.osvitavsim.org.ua/ . Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

В держпідприємстві наголошують, що за статистикою саме на перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Саме тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть власні заяви.

В інструкції по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році (0) окремими смисловими блоками пояснюється, як втупнику зареєструватися, як використовувати електронний кабінет, що буде доступний кожному зареєстрованому абітурієнту, а також сама процедура подачі електронних заяв.

Працівники ДП “Інфоресурс” звертають увагу, що правильність та достовірність введених під час реєстрації данних – один з визначальних факторів  для успішного вступу.

Наприклад, середній бал атестату про повну загальну середню освіту  вступник має вводити вручну, а також підвантажити скан-копію додатку до цього атестату. У випадку, якщо навчальний заклад при перевірці виявить помилкові дані про середній бал атестату, він має право відмовити абітурієнту в участі у конкурсному відборі.

Нагадуємо, що в цьому році системою «Подання заяв в електронній формі» зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступненями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Кожен абітурієнт в 2016 році зможе подати 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-який університет за власним вибором.

Довідково:

Подача документів  для участі в конкурсі на вступ до вищих навчальних закладах України здійснюватиметься з 11 липня за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua/ .

Покрокову інструкцію по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році можна знайти за посиланням:http://mon.gov.ua/content/Новини/2016/07/07/jczuvjcz-instrukcziya-ez-2016-(red-)pdf.pdf (0) 

Ще інформація тут


Абітурієнти подаватимуть документи через Інтернет

 

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи про вступ через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Про це, розповідаючи про особливості проведеннявступної кампанії у 2016 році під час засідання Кабінету Міністрів, сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.  

У цьому році вступна кампанія стартує 11 липня і триватиме до 28 липня. Зокрема, вона зазначила, що вступники матимуть можливість подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості вищих навчальних закладів При цьому не встановлюється обмеження щодо кількості університетів, до яких подаються заяви вступників, натомість встановлюється обмеження  за кількістю спеціальностей – до п’яти. Також для кожної з них необхідно визначити пріоритетність. Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийом за державні кошти, не обмежується. 

Також скасовано позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, натомість уведено систему вступу за квотами для осіб, які мають захворювання, що перешкоджають проходженнюЗНО, дітей-сиріт та учасників бойових дій.  

Міністр звернула увагу, що наразі триває тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності вступників з високими балами безпосередньо у електронній базі. 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ У ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

http://ez.osvitavsim.org.ua

06.05. 2016 

Джерело: http://osvita.ua/vnz/consultations/51280/




Абітурієнти, які склали тест ЗНО з української мови і літератури, отримають запрошення-перепуски для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні до 30 травня на своїх інформаційних сторінках. Про це під час проведення прес-конференції повідомив директорУкраїнського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

 

У свою чергу, учасники, які не склали тест з української мови і літератури, до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів не допускаються. За словами директора УЦОЯО, такі особи не отримають запрошень на наступні тестування, навіть якщо були раніше зареєстровані.

В УЦОЯО радять учасникам ЗНО заздалегідь роздрукувати запрошення-перепустку, а також ознайомитися з адресами пунктів проведення тестування та схемами проїзду до них.

Як відомо, 27 червня оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літературиматематики та історії України.

Тестування з інших предметів відбудуться у період з 3 до 17 червня. За цей час абітурієнти матимуть можливість скласти тести ЗНО з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 14 червня по 4 липня.

Джерело


 


Експертна комісія встановить поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, математики та історії України

25 травня о 12:00 відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, історії України. Експерти встановлять мінімальну кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

Результати державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, з української мовиматематики та історії України стануть відомі адміністраціям шкіл орієнтовно 27 травня 2016 року. 

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та інших установ і організацій.

Засідання експертної комісії в режимі онлайн транслюватиме Освітній портал «Педагогічна преса». 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________


Навчальна презентація про кроки реєстрації на ЗНО 2016

Якими будуть тести ЗНО у 2016 році

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики

тестів ЗНО 2016 року

 

 Якими будуть тести ЗНО у 2016 році

 

       Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році.

       Зокрема, характеристики тестів містять інформацію про загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому, інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.

      У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.

      Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

     Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований як державна підсумкова атестація.

     Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ.

     У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

     Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150.

     Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.

 

ОСОБЛИВОСТІ ТЕСТІВ ЗНО У 2016 РОЦІ

Джерело http://osvita.ua/test/48391/

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:44:14|127.0.0.1|localhost|2025-01-22|Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)|3.12.71.211

:
: