День Соборності України у школі_2013

Зображення користувача Irina.
        21 січня 2013 року в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського відбувся захід до Дня соборності України, що поєднав у собі поетичний фестиваль «Соборні дзвони» та акцію «Діти єднають Україну». Учні 10-А класу (Гура Вікторія, Боженко Яна, Колісник Катерина, Мороз Марко, Оськіна Анастасія) звітували про заходи, що відбулися до святкового дня в минулому році та анонсували цьогорічні плани до Дня Злуки. Серед таких заходів тематичний флешмоб, класні години, конференції, літературні вечори, конкурси, історичні  вікторини на тему «Україна – соборна держава», виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки в шкільній бібліотеці, виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Свою Україну любіть»,  «круглий стіл» на тему «Україна. Історія. Сучасність», тематична радіопередача, підготовлена учнями старших класів. 
           В класних колективах проведено години, конференції, літературні вечори, конкурси, історичні  вікторини на тему «Україна – соборна держава».
           В шкільній бібліотеці оформлено виставку художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки.
           Вчителі історії та учні 10-11 класів провели «круглий стіл» на тему «Україна. Історія. Сучасність».
           Традиційно до календарної дати проведено радіопередачу  «День Соборності України на Софіївській площі 22.01.1919 року».

Галкіна Л.В., заступник директора школи з виховної роботи.Учні 10-а класу на сцені Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського

Карта України до Дня Соборності

Ведучі радіолінійки учні 11-Б класу Мухін Володимир та Шевченко Олександр

Бібліотекар Ольга Василівна Кравець знайомить вівдідувачів шкільного інформаційного центру з матеріалами тематичної виставки літератури

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:43:55|127.0.0.1|localhost|2024-07-13|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.233.232.160

:
: