Віртуальний кабінет інформатики

Зображення користувача Irina.

Шановні випускники школи, учні та їх батьки!

Сподіваємося, що контент нашого Віртуального кабінету інформатики надасть Вам можливість грунтовно ознайомитися як із навчально-методичним забезпеченням викладання курсу інформатики відповідно до нормативних вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України, так і отримати доступ до моніторингу рівня навчальної діяльності учнів нашого навчального закладу з курсу "Інформатика" .
На сторінках сайту Віртуального кабінету інформатики нашої школи Ви можете залишити свої пропозиції щодо поліпшення якості навчально-виховного процесу вивчення курсу "Інформатика", особисті відгуки, враження та здобутки.
Для реєстрації та отримання функцій співавтора надішліть, будь ласка, електронне повідомлення на school16.bilatscercva@gmail.com
Запрошуємо всіх до співпраці!

Із повагою, учителі інформатики

Потапова Жанна Веніаминівна, Константиненко Лариса Георгіївна.

Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Anonymous.

Виртуальный кабинет.

Почему Вы свой сайт по обучению информатики называтете Виртуальным кабинетом?
Владимир gal@uran.ua

Зображення користувача Irina.

Завдання цього сайту - не

Завдання цього сайту - не лише навчання інформатики. До того ж автори цього проекту - вчителі інформатики - мають авторське право на його назву.

Збір матеріалів Збір матеріалів
13:11:12|127.0.0.1|localhost|2023-11-28|Mozilla/5.0 (Linux; Android 6.0.1; Nexus 5X Build/MMB29P) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/119.0.6045.159 Mobile Safari/537.36 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)|66.249.70.133

:
: