Міський турнір юних хіміків і біологів

Зображення користувача Irina.

ТУРНІР ЮНИХ ХІМІКІВ І БІОЛОГІВ (ТЮХІБ)

З 2014 року наша школа є організатором міських турнірів юних хіміків і біологів. У цьому розділі сайту Ви знайдете інформацію про організацію та результати цих турнірів.
    Турнір юних хіміків і біологів (далі ТурнірТЮХіБ) є складовою частиною комплексної програми Міністерства освіти і науки України щодо пошуку, виховання, навчання та професійної орієнтації творчо обдарованої особистості. 
    Умови проведення Турніру відповідають Положенню про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09. 2011 № 1099, та Правилам Всеукраїнського турніру юних хіміків. 
    ТЮХіБ є командно-особистим змаганням учнів у здатності вирішувати спільними зусиллями складні хіміко-біологічні проблемні завдання, подавати рішення в переконливій формі й захищати їх у науковій дискусії (бої), аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані із завданнями Турніру, кваліфіковано опонувати відповідям інших команд. 
    Для організації та проведення ТЮХіБу створюється організаційний комітет (ОК). 
    Метою міського ТЮХіБу є створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та дослідницьких здібностей школярів при вивченні хімії та біології. 

    Завдання міського турніру юних хіміків та біологів: 
    - пошук талановитих учнів, схильних до наукової діяльності; 
    - формування в школярів інтересу до природничих наук; 
    - сприяння поглибленому вивченню хімії та біології; 
    - удосконалення роботи з обдарованою молоддю; 
    - активізацію творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання хімії та біології.
Збір матеріалів Збір матеріалів
08:34:41|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: