Олімпіади 2021-2022

Зображення користувача Irina.

Додаток 1 до наказу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області № 11 від 14.01. 2022 “Про підсумки проведення ІІ(територіального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін  у 2021/2022 навчальному році”

 Список учнів-призерів ІІ (територіального) етапу

   Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

з/п

Предмет

ПІП учня

Клас

Місце

Учитель, який підготував

1

Українська мова та література

Війницька Валерія Олександрівна

10

ІІ

Дорофєєва Ніна Григорівна

2

Українська мова та література

Мойса Анастасія Святославівна

11

ІІ

Колеснікова Таїсія Миколаївна

3

Українська мова та література

Набільська Єлизавета Вікторівна

8

ІІІ

Ітяксова Любов Володимирівна

4

Українська мова та література

Горбань Роман Владиславович

9

ІІІ

Пелих Тетяна Миколаївна

5

Біологія

Кондратюк Поліна Олегівна

10

ІІ

Юсупова Валентина Миколаївна

6

Біологія

Набільська Єлизавета Вікторівна

8

ІІІ

Бачківський Володимир Михайлович

7

Біологія

Порхну Олена Вікторівна

9

ІІІ

Юсупова Валентина Миколаївна

8

Математика

Гостєв Вадим Андрійович

8

ІІ

Лемешко Лариса Станіславівна

9

Математика

Яценко Олександр Володимирович

11

ІІ

Сівачова Наталія Миколаївна

10

Математика

Драпатий Іван Михайлович

6

ІІІ

Лемешко Лариса Станіславівна

11

Математика

Фурсенко Ілля Віталійович

7

ІІІ

Грищенко Жанна Михайлівна

12

Математика

Горбань Роман Владиславович

9

ІІІ

Сівачова Наталія Миколаївна

13

Історія

Горбик Дмитро Сергійович

11

ІІІ

Репрінцев Валерій Вікторович

14

Англійська мова

Кравченко Аріна Дмитрівна

9

ІІ

Ільїна Олеся Сергіївна

15

Англійська мова

Яценко Олександр Володимирович

11

ІІІ

Поліщук Наталія Петрівна

16

Хімія

Поп Назар Станіславович

7

ІІ

Бачківська Вікторія Вікторівна

17

Хімія

Набільська Єлизавета Вікторівна

8

ІІ

Яценко Олена Анатоліївна

18 

Хімія

Славнова Євгенія Валентинівна

10

ІІ

Бачківська Вікторія Вікторівна

19

Географія

Єрмоленко Олександр Вікторович

9

ІІІ

Богославець Ніна Анатоліївна

20

Географія

Гевчук Юлія Сергіївна

11

ІІІ

Чистяк Вікторія Францівна

21

ФІзика

Грузинська Єдизавета Олександрівна

11

ІІІ

Грищенко Олексій Григорович

22

Фізика

Набільська Єлизавета Вікторівна

8

ІІ

Грищенко Олексій Григорович

23

Фізика

Карпенко Богдан Віталійович

9

ІІ

Гаркуша Олена Іванівна

24

Фізика

Дюба Данило Антонович

7

III

Гаркуша Олена Іванівна

25

Обслуговуючі види праці

Порхун Олена  Вікторівна

9

ІІІ

Чабаненко Анна Вікторівна

26

Технічні види праці

Карпенко Богдан Віталійович

9

ІІ

Давиденко Іван Степанович

27

Екологія

Кондратюк Поліна Олегівна

10

ІІ

Юсупова Валентина Миколаївна

28

Інформаційні технології

Лановська Марія Дмитрівна

10

ІІ

Константиненко Лариса Георгіївна

29

Інформаційні технології

Карпенко Богдан Віталійович

9

ІІІ

Константиненко Лариса Георгіївна

Наталія ПОЛІЩУК, заступник директора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
05:07:30|127.0.0.1|localhost|2022-08-16|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.229.124.74

::