Випуск 2016, 11-А,Б класи

Зображення користувача Irina.

11-А клас (класний керівник ЧЕРНЯВСЬКА Ірина Василівна)

11-Б клас (класний керівник ЮСУПОВА Валентина Миколаївна)

Минають літа… Вишневим та каштановим цвітом осипаються весни… На шкільної подвір’ї нашої спеціалізованої природничо-математичної школи № 16 в черговий раз пролунав малиновий дзвін останнього шкільного дзвоника. Комусь він сповістив про те, що почалось сонячне літо – пора приємного відпочинку, а вам, мої рідні випускники, він сказав про те, що позаду лишаються чудові незабутні 11 років навчання.

Ви сьогодні запитуєте мене, якими вони були ці роки нашого спільного шкільного життя? Стільки спогадів! Такі щемливо-ніжні почуття охоплюють душу. Пригадую допитливих цікавих п’ятикласників, серед яких в перші дні навчання чомусь для мене було багато схожих між собою, але водночас таких різних… Пам’ятаю перші уроки, виховні години, кожного дня, кожної математики. Я день за днем вчила вас не тільки вчитися - я вчила вам жити, відпочивати, дружити, виховувала на одвічних маральних цінностях: доброти, любові, совісті, честі.

Звичайно, не обійшлось і без спізнень на уроки, пропусків уроків, розмальованих щоденників, забутих зошитів, але все це, повірте, маленькі краплинки у великому океані шкільного життя.

Дорогі мої любі випускники! Які ви всі різні, але які гарні, найкращі! Бог подарував кожному з вас красу, розум, талант. Ви володієте найбільшим скарбом на землі – молодістю. Цінуйте її, бо молодість прекрасна і неповторна в житті людини.

У кожного з вас своя стежина в житті. По-різному складуться ваші долі. Будуть перемоги, будуть і невдачі. Я бажаю вам перемог і справжнього кохання. Посадіть на шляху своєму квіти гарячої любові до життя, до людей, до Батьківщини.

Вірте в силу дружби, знайдіть себе у праці. Нехай ваші серця не знають спокою. Нехай малиновий передзвін прожитих у школі літ звучить не лише у пам’яті, а й у серцях все життя.

Я вірю в вас і всіх вас люблю!

Ірина Василівна ЧЕРНЯВСЬКА


Збір матеріалів Збір матеріалів
07:52:53|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: