Нагородження переможців відкритої першості міста з тенісу на Кубок міського голови

Зображення користувача Irina.

            21 листопада 2011 року у великому спортивному залі СПМШ І-ІІІ ступенів № 16 відбулось урочисте підведення підсумків відкритої першості міста з тенісу на Кубок міського голови, що стали масовими змаганнями року,  в них взяло участь близько 200 дітей і дорослих вікових категорій від 7 років  до 60.

            Показові виступи членів шкільного тенісного клубу не залишили байдужими гостей свята, серед яких були кращі спортсмени міста, учні, батьки СПМШ № 16 та мікрорайону. Всім було цікаво пізнати міні-теніс, різновиди якого демонстрували вихованці тренерів Людмили Пономаренко та Валентина Чепурченко.

            Перша група юних тенісистів знайомила з червоним тенісом на площадці розміром 11 х 5 м. – використовується паралоновий м’яч; друга група демонструвала помаранчевий теніс на площадці розміром 6 х 18 м. – використовуються м’ячі 50% щільності; третя група демонструвала зелений теніс, а далі гра звичайними м’ячами. Навіть існує пляжний теніс. Фрагмент уроку з тенісу у 5 класі провела вчитель фізичної культури СПМШ № 16 Людмила Пономаренко.

            З вітальним словом до тенісистів звернувся міський голова Василь Петрович Савчук. Міський голова нагородив наймолодших учасників 2004 – 2005 року народження, учнів 5-Б класу, які будуть навчатись за Варіативним модулем з тенісу на уроках фізичної культури, школярів 2001 – 2002 року народження, спортсменів 1997 – 1998 року народження, переможців і призерів парних змагань серед чоловіків та в одинарному розряді, де фіналістами стали Микола Зорін – вчитель фізичної культури ЗОШ № 20 та тренер з тенісу Олександр Хлоров, який виборов перше місце. У змаганнях пар серед чоловіків перше місце вибороли Дмитро Торжинський та Сергій Стрільчук, друге місце – Андрій Поляков і Олександр Хлоров. Серед школярів 1997 – 1998 року народження у хлопчиків перше місце виборов Юрій Чіжов, друге – Костянтин Власов; у дівчат першою стала Ірина Базяк, другою – Дар’я Волинець. Школярі 2001 – 2002 року народження перше місце – Ілля Ходисько, Дар’я Великоконь.     Також грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, відділу з питань фізичної культури і спорту були відзначені організатори змагань.

            З вітальним словом виступив Президент Федерації тенісу міста Білої Церкви Валентин Чепурченко. В своєму виступі він подякував міській владі  та особисто міському голові Василю Петровичу Савчуку за сприяння розвитку тенісу в місті.

            За підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відділу з питань фізичної культури і спорту, адміністрації СПМШ № 16, Федерації тенісу міста, дякуючи їх ентузіазму і наполегливій праці теніс в місті переживає своє друге народження,  дає можливість школярам змістовно проводити  своє дозвілля.

            Валентин Павлович вручив міському голові Василю Петровичу  Сертифікат «Про обрання Почесним членом Федерації тенісу», тенісну ракетку та футболку Шкільного тенісного клубу СПМШ № 16. Відзначивши, що в цих змаганнях немає переможених, перемагає здоровий спосіб життя.

            Наприкінці змагань учасники і переможці мали можливість сфотографуватись з міським головою.

Пономаренко Л.І., Чепурченко В.П., тренери шкільного тенісного клубу     

  

   

 

 

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:12:11|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: