Здорове харчування

Зображення користувача Irina.

   

ЧОТИРИТИЖНЕВЕ МЕНЮ

     Здорове харчування є одним з визначальних факторів розумового розвитку, фізичної активності та хорошої успішності дітей шкільного віку. Правильне харчування підвищує опір організму до інфекційних захворювань та інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Одним з основних завдань сучасної освітньої політики при організації навчально-виховного процесу є збереження здоров'я та формування здорового способу життя у підростаючого покоління.

     З 1 січня 2022 року введено в дію новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, вимоги якого базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Регламентом встановлено вимоги до харчових продуктів та готових страв,що можуть пропонуватись дітям. Наприклад, передбачено низку обмежень за вмістом солі, цукру та жиру з урахуванням сучасних тенденцій щодо здорового харчування.

     В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – znaimo.gov.ua.Платформа містить всю ключову інформацію про реформу, нормативно-правову базу, навчальні матеріали, підказки про реформу тощо. Основне завдання платформи – інформувати освітніх управлінців, керівників закладів освіти, педагогів та батьків про зміни в системі харчування та найкращі практики організації харчування у школах.

Наказ управління освіти та науки Білоцерківської міської ради  “Про організацію харчування дітейу закладах дошкільної і загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади”

Наказ Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області “Про організацію харчування дітей у закладі освіти з 01 січня 2022 року”

Наталія ПОЛІЩУК, заступник директора школи з НВР


Збір матеріалів Збір матеріалів
03:00:26|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: