Директор

Зображення користувача Irina.

Директор школи БАБЕНКО Анатолій Михайлович,

освіта вища педагогічна,

кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії",

педагогічне звання "учитель-методист",

приймальна директора - каб. 106, телефон 66201, електронна адреса babenko.a.m58@gmail.com

      Високий рівень управлінської культури Бабенка Анатолія Михайловича характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним сприятливим соціально-психологічним кліматом у колективі, добре розвиненою мережею комунікацій, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності вчителів школи, колегіальним підходом до управління закладом, широким спектром застосування проектних технологій, вмінням реорганізувати навчальний заклад у спеціалізовану природничо-математичну школу І-ІІІ ступенів відповідно до потреб місцевої громади та необхідністю доповнення освітньої карти міста закладом такого типу, використанням сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку закладу.

        Анатолій Михайлович Бабенко - людина вимоглива і творча. Разом із створеною ним командою однодумців веде постійні пошуки, обговорення та апробації нових методик, технологій, ідей. Він завжди в центрі шкільних подій, справжній господар своєї школи, вболіває за навчальні досягнення та здоров'я дітей, за охайність і тепло в школі, якісну організацію навчально-виховного процесу. Вміє цінувати людей, творчо співпрацює з ними. Свій багатий досвід щедро передає колегам. Його уроки - це демонстрація педагогічної майстерності, спілкування на основі добра, порядності, людяності. Він вчить учнів не просто засвоювати певну суму знань, а виробляє навички творчого опрацювання інформації, віддає перевагу проблемно-пошуковому методу,що забезпечує високі результати навчання, відводить належну увагу практичному застосуванню знань учнів.

        Бабенко Анатолій Михайлович - сучасний директор, менеджер в системі освіти, який успішно виконує управлінські функції, вміє прогнозувати та планувати, організовувати та керувати, координувати та контролювати процеси, що проходять під його управлінням.

Збір матеріалів Збір матеріалів
09:32:04|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: